Display: All
Ech.. Trzebież nadal bez podglądu...
74 Views
74
Trzebież od 18.lutego te same zapisy z kamery?
98 Views
98
W Trzebieży zapisy skończyły się wczoraj.o 9:23
94 Views
94
Amika, na której łapie ma tajga obrączkę obserwacyjną? Pamiętasz?
118 Views
118
Amika
potwornicka
Dziękuję tak mi się właśnie wydawalo
Trzebieź - Forest czeka w gnieździe. Przyleciał o 11;08:29
97 Views
97
w Trzebieży pojawiła się Tajga
93 Views
93
I poszła, ale słychać sokoły w tle
elik
już się zmyła
Trzebież jest podgląd z 2-ki
84 Views
84
tarodo
a czy wiadomo coś w sprawie Barlinka
Trzebież, od 04 lutego brak zapisów i kamer nie działają 😥
91 Views
91
Przed chwilką była krótko samica z ciokaniem - Ładnie widoczna.
127 Views
127
Inspe
Może się doczekała,
https://zapodaj.net/plik-Pxb6iKw0B9  wyglada na Tajge, widac zielony zarys obraczki.
114 Views
114
tarodo
też myślę że to Tajga, wrzuciłam na FF dwa zrzuty gdzie wydaje mi się że widać białą obrączkę niestety tu nie umiem dodawać zdjęć
Inspe
Wchodzisz na forum np.Trzebieży ( Gniazda nadrzewne)
2. Masz zdjęcie w wymagany formacie np jpg, 
3.Masz zdjęcie na swoim dysku zmniejszone do 199 kB
4. Wchodzisz na ostatnią stronę gdzie widzisz posty
5. Szukasz i otwierasz zakładkę " ODPOWIEDZ"
6. OTWIERA SIĘ tzw OKNO W JĘZYKU HTML
7. Musisz w internecie poszukać podstawy języka  HTML
8. STAJESZ W ŚRODKU OKIENKA HTML, które służy do wprowadzania  słów opisu sytuacji . Piszesz któtką historię sokoła, którą udało Ci się obserwować przez godzinę
9.  Poniżej okienka do wpisywania jest  DODAJ PLIK, naciskasz ten napis , wybierasz  swój dysk ze zdjęciami lub GALERIĘ ( np w telefonie) , 
10. Wybierasz swoje najładniejsze zmniejszone zdjęcie do 199 kB i go po prostu zaznaczasz WYBÓR ( np w telefonie) 
11. Następnie Przycisk WSTAW W WIADOMOŚCI
 Jeżeli będziesz prawidłowo stał  kursorem  pod tekstem, który opisałeś powyżej, i KURSOR będzie aktywny pod tekstem, to bez problemu zdjęcie wstawi się objęte ramami języka HTML. 
WÓWCZAS PO ZAPISANIU ZDJĘCIE POJAWI SIĘ W OKIENKU POSTU.
12. NA KOŃCU WIDZISZ ZAPISZ i musisz to wykonać tzn. ZAPISYWANIE POSTU NA KOŃCU JEST NAJWAŻNIEJSZE. 
 PRÓBUJ TWORZYĆ POSTY. POWODZENIA.
Samica w Trzebieży
85 Views
85
Amika
Ona jest tam od 12:01:22
Amika
Odleciała 13:37
Sokół w Trzebieży
78 Views
78
Inspe
Widziały dziewczyny z grupy Fb Sokół w kamerze
Inspe
Wczoraj też była,  ma na pewno literkę Y. Może po zachodzie słońca przyleci
tarodo
wczoraj była Tajga więc może dziś to też ona
Inspe
Cichutko siedzi. Pod słońce , słabo ją widać, ale myślę, że to Samica
elik
przez słońce trudno stwierdzić kto to
Amika
Samica, tylko nie wiadomo która. Szkoda, że nie ma kto choć trochę przestawić kamerę, by słońce nie padała w nią tak centralnie
melduję, że Tajga żyje :), krótko gniazdo pooglądała
EDIT: Link nie działa już, w komentarzu wkleiłam fotkę Tajgi z dziś
https://simplestream.eu/sesje/las/file/lasBOK.stream_2026-01-31-15.03.30.414-CET.mp4
71 Views
71
daro40-40@o2.pl
Dzięki na informacje
Terka
Niestety link się nie otwiera ERROR
Trzebież działa cam2 !
66 Views
66
Po 11 również było spotkanie pary
70 Views
70
More