wczoraj na spokojnie obejrzałam jeszcze raz filmiki i myślę że gdyby to była druga samica to zaatakowała by bardziej zdecydowanie a to wyglądało na próbę odstraszenia/przegonienia
Kiedy Bosa stał przy drzwiach, na szczycie wieży widoczne były dwie postacie (sądzę, że ta poniżej była dorosłą osobą, a mianowicie Hrabia). Uważam, że młodzieńcem był bez wątpienia Gniewko. https://zapodaj.net/plik-YbagwfjcNq