Widziałam wcześniej jak wchodziła do gniazda z kraty , miała obrączkę, stała w progu i wpatrywała się w sufit , teraz też patrzy w kamerkę.. coś tam ją niepokoi ..
Dzisiaj Rafik przyniósł Werwie dwa prezenty. Z doświadczeń z poprzednich lat wynika, że Werwa wkrótce zniesie jajka. Bardzo bym chciała, żeby wybrała G2.
Prośba do operatora, proszę poprawić widok z cam1 na G1. Za dużo tu ściany, i traci się to co się dzieje na brzegach kraty. Wielka prośba o przywrócenie ustawień z początku roku. Z góry dziękuję.