Display: All
W trzebieży bardziej liczyłam na zmianę samicy niż samca, no ale cóż taka natura. Może zmiana samca też pomoże w lęgu
77 Views
77
kolorowadama3
Też liczę na to, że to będzie przełom i doczekamy się wreszcie wacików 🥰
Nie tworzyłam nowego postu, tylko dodałam filmik z serii naprzemiennych wizyt nowego samca i Tajgi
https://youtu.be/3MnhmIlsWhE?si=c_LrOYf6jwQkYMhL
92 Views
92
a Rościcach przed chwilą w gnieżdzie u Maszta spotkanie pary sokołów
79 Views
79
Raczej Bosa
68 Views
68
66 Views
66
Tajga ?
63 Views
63
Tak Tajga widać było Y na obrączce
Bosa w Trzebieży
67 Views
67
Iwona65
Samiec jest bosy
i drugiego słychać w oddali
tarodo
stawiałabym że to samiec
może i masz racje :) zobaczymy jak się to potoczy
tarodo
nie bardzo umiem tu wrzucać zdjęcia, ale na FF w poście o Trzebieży wrzuciłam w komentarzu zdjęcie gdzie widać różnice w wielkości
i odleciała
Trzebież znowu nie rejestruje zapisów
68 Views
68
Ciuciek przenieś posty z "Tereny leśne" Tajga w gnieździe  do Trzebieży
74 Views
74
Co to jest za folder założony przez "Ziołowa" o nazwie "TAJGA w gnieździe"  w ścieżce dostępu: "Tereny zielone"? 
Czemu nie ma tego posta  w Nadrzewne gniazda leśne> Trzebież Nadleśnictwo live
73 Views
73
Lili
Ziolowa. Nie martw się...każdy popełnia błędy, a jak zdarzają się Forum, to lepiej uwagi przekazywać na "priv". Autor lub autorka postu poprawią... edytują, skasują post itd. 😉
Inspe
Ziołowa nic nie usuwamy sami. NIE MARTW SIĘ. CIUCIEK pomoże i przeniesie do Trzebieży. Nikt nie może samica nic usuwać. 
Jak Ty ten folder wypatrzyłaś?  Całe FORUM CZYTASZ?
elik
bo nowemu użytkownikowi nie przyszło do głowy, że Trzebież jest w nadrzewnych gniazdach leśnych ?
Inspe
Ok! Może Ciuciek przeniesie .
A jak pogląd z Barlinek
78 Views
78
temat wałkowany codziennie, póki się nie naładują baterie w kamerach nie będzie podglądu
Trzebież  działa; godz 12:35
Działała. 
Godz 14:27  mam taki komunikat po angielsku 
Forbidden,
You don't have permission to access this resource.Server unable to read htaccess file, denying access to be safeA jak u Was? 
Cytuję: 
"Zakazana
Nie masz uprawnień dostępu do tego zasobu. Serwer nie może odczytać pliku htaccess, odmawiając dostępu do niego, aby był bezpieczny"
79 Views
79
Wiele podglądów tak ma. Jeszcze m.in Płock, Poznań, Dolina Baryczy, Głogów, Koszalin, PKiN
Inspe
Co oznacza plik htaccess?
Lili
U mnie kamera nie działa🤨
Trzebież działa kamerka ! 😀
72 Views
72
daro40-40@o2.pl
Gdzie działa
dlaczego nie działa kamera w DOLINIE BARYCZY? Czy to błąd na stronie, czy u mnie jest coś nie tak?
85 Views
85
nie ma słońca nie ma podglądu niestety
a ja mam pytanie czy w Barlinku naprawiono gniazdo sokoła ? Miała być naprawa przed sezonem i się zastanawiam czy była gdzieś informacja
103 Views
103
ostatnio tam zrobili zabezpieczenia przed nalotami szopów praczy, czy gniazdo Xenii to nie wiem, ale u tamtych rybołków Brynki i Barlinka tak - pisali na fb o tym
More