Display: All
dwa sokoły w kam2 pkin
49 Views
49
Czarnooka na kracie
50 Views
50
elik
poleciała
jur
jur
Astra w gnieździe
51 Views
51
Ciepłosław w budce, dołuje
71 Views
71
Gniewka chyba nie ma (ojciec go popędził ?) bo nikt nie robi nalotów na samicę a i ona odważniejsza. z rynny przeniosła się na balustradę
67 Views
67
Skierek na daszku
64 Views
64
Kawęczyn ktoś na kracie w ciemnościach
65 Views
65
elik
to Apasz
Żerań chyba samica
53 Views
53
elik
tak, to Nela
W Siekierkach spotkanie. Astra w budce, Skierek na kracie (ledwie go widać z 1)
47 Views
47
kolorowadama3
To chyba był prezent. Mało było widać bo samiec się ukrywał, Astra wybiegła z budki, zdaje się że wyszarpała mu ułowkę i odleciała a on został i tylko cień widać
kolorowadama3
Poprawka- widać że cień zajada więc albo Skierek nie oddał prezentu (co jest bardziej podobne do Skierka) albo to Astra szamie i to jest jej cień.
Astra na dołkiem
44 Views
44
Efa
Efa
Hrabia z budki woła
43 Views
43
Wizyta na PKIN
46 Views
46
Efa
Efa
Ktoś na najniższej zapałce na środku
43 Views
43
Efa
Efa
I wleciał(a) do budki i ciokał(a) ? Tak coś nie po Hrabiowskiemu.
Efa
Efa
Hrabia zaprasza do budki
74 Views
74
PKiN samica widoczna z cam1
70 Views
70
Efa
Efa
Wskoczyła na reflektor. Czekam, aż tam wskoczy w nocy i zrobi piękny cień sokoła na Pałacu ;)
Efa
Efa
A jeszcze lepiej na ciemnym niebie... jak batman 😄
Lili
🙃😀
monikam54
😀
No to by coś nowego było 😀
More