....tak nostalgicznie pomyślałam, że Wrotka zapewne zaliczyłaby już nockę na progu budki ...to były czasy 🤔 , te jej wały obronne , układanie kamyczków , no i 5 pięknych jajek❤️.... ale , tak jak wcześniej już pisałam, " trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe ".... cóż, zostały piękne wspomnienia .a o tych złych , staram się zapomnieć ...powspominać zawsze można....a nawet trzeba ...
Zdjęcie dodane na bezpłatny hosting zdjęć Zapodaj.net
140 Views
140
www.peregrinus.pl
W najbliższych dniach będą prowadzone intensywne prace związane z poprawą jakości pracy odtwarzaczy wideo. Mogą występować chwilowe/krótkotrwałe przerwy lub zakłócenia w transmisji wideo.
Wandzia nie może zaakceptować " lusterka " w budce..... chociaż jak zauważyłam już nie ucieka w takim popłochu ale spokojniej 😂. Oj chyba dłuuuugo poczekamy za jajeczkiem.
...chyba nie będzie przesadą , jeśli napiszę, że Wanda to niespotykanej urody samica ? 🤩 śmiało, może przystąpić wraz z Forestem i Skierkiem do jakiegoś Konkursu sokolej urody ...w sumie naszemu Czajnikowi też nic nie brakuje ...zatem czekamy na piękne, zdrowe Imbryki .. PS. Oczywiscie to tylko moja opinia , w temacie urody naszych sokołów 😉
Powiem, że dla mnie Forest i Skierek to jest top of the top i, jak do tej pory, żaden sokół mnie tak nie zachwycił wyglądem. Ale wśród samic na wizji Wandzia zdecydowanie należy do najładniejszych, jak w ogóle nie jest najładniejsza. Taka czyściutka, pióro leży jak układane u fryzjera codziennie, kolory upierzenia ciągle żywe, jakby była młodziutką sokolicą i estetycznie "rozłożone" na ciele. Jak z reguły wizualnie podziwiam przede wszystkim samców, tak dzisiaj z rana popatrzyłam na Wandzię i sama do siebie mówię "Boże, ale ona jest piękna". ❤️
LaurkaG pięknie opisałaś Wandę, nic dodać, nic ująć.....oczywiście w moim sercu, niezmiennie na honorowym miejscu - była, jest i będzie niezapomniana Dama Karmelowa ❤️
Dziękuję ❤️ Oczywiście Pani w brązach to już symbol i legenda, przepiękna z zewnątrz i z charakteru oraz wytrzymałości. Zawsze pierwsze, co mi się kojarzy myśląc o sokołach to Wrotka. A co do Wandzi, napisałam, że czyściutka i na screenie wyżej już ma brzuszek upaprany 😂 ale śliczna jest tak czy inaczej ❤️