Display: All
O 16:40 przyleciała Wanda, ciokała trochu i weszła dołkować. I 16:43 poleciała w dal.
148 Views
148
Lublin nie działa u mnie zewnętrzna kamerka
137 Views
137
Efa
Efa
U mnie działa
krótkie spotkanie w budce. Wandzia nieśmiało pazurkami dołeczek zrobiła i chyć na barierkę.
141 Views
141
a teraz po śniadaniu spotkanie w budce super
126 Views
126
Czajnik z prezentem
105 Views
105
124 Views
124
Wieslawa42
coś się mijają te nasze sokoły.....takie mam wrażenie , czy się mylę?
Czajnik na progu
137 Views
137
Dzień dobry Lublin! Wita nas kolejny słoneczny dzień:)
Samica dołkuje.
137 Views
137
....tak nostalgicznie  pomyślałam,  że  Wrotka zapewne   zaliczyłaby już  nockę na  progu budki ...to były czasy 🤔 , te  jej wały obronne , układanie kamyczków , no i 5 pięknych jajek❤️.... ale , tak jak wcześniej już pisałam,  " trzeba z żywymi naprzód iść,  po życie sięgać nowe  "....    cóż, zostały piękne wspomnienia .a o tych złych , staram się zapomnieć ...powspominać zawsze można....a nawet trzeba ...
136 Views
136
Bożka
Dzięki Kysza ❤️
monikam54
Piękne napisane 🥺Kochana Wrociu , sokola mamo pamiętamy 😭🥺
a no trzeba, weszłam tu tylko za powiadomieniem. Nie wchodzę na lublin, bo sokole oko perfekcyjnie to zniechęciło
Dobra kobieto , ale Ty kochasz sokoły,  a nie Sokole OKO...wyluzuj , 😊
https://zapodaj.net/plik-SZo5Unbtvq
Czajnik siedzi i piórko mu powiewa 😀
140 Views
140
www.peregrinus.pl
W najbliższych dniach będą prowadzone intensywne prace związane z poprawą jakości pracy odtwarzaczy wideo. 
Mogą występować chwilowe/krótkotrwałe przerwy lub zakłócenia w transmisji wideo.
151 Views
151
Kotu
Alleluja 😄
No i się udało :)
Wandzia zaczęła dołkować blisko wyjścia , ale jak zbliżyła sie blizej kamerki to..... i tyle .... zwiała.  😀
138 Views
138
Wandzia nie może zaakceptować " lusterka " w budce..... chociaż jak zauważyłam już nie ucieka w takim  popłochu ale spokojniej 😂. Oj chyba dłuuuugo poczekamy za jajeczkiem.
141 Views
141
https://zapodaj.net/plik-KeEAfrkY5f

Piękna Wandzia ❤️
154 Views
154
181 Views
181
...chyba nie będzie   przesadą , jeśli napiszę,  że Wanda to niespotykanej urody samica ? 🤩 śmiało,  może przystąpić wraz z Forestem i Skierkiem do jakiegoś Konkursu sokolej urody ...w sumie naszemu Czajnikowi też nic nie brakuje ...zatem czekamy na piękne,  zdrowe  Imbryki ..  PS. Oczywiscie to tylko moja opinia , w temacie urody naszych sokołów 😉
Powiem, że dla mnie Forest i Skierek to jest top of the top i, jak do tej pory, żaden sokół mnie tak nie zachwycił wyglądem. Ale wśród samic na wizji Wandzia zdecydowanie należy do najładniejszych, jak w ogóle nie jest najładniejsza. Taka czyściutka, pióro leży jak układane u fryzjera codziennie, kolory upierzenia ciągle żywe, jakby była młodziutką sokolicą i estetycznie "rozłożone" na ciele. Jak z reguły wizualnie podziwiam przede wszystkim samców, tak dzisiaj z rana popatrzyłam na Wandzię i sama do siebie mówię "Boże, ale ona jest piękna". ❤️
LaurkaG   pięknie opisałaś Wandę,  nic dodać,  nic ująć.....oczywiście w  moim sercu, niezmiennie na honorowym miejscu  -  była,  jest i będzie niezapomniana  Dama Karmelowa ❤️
Dziękuję ❤️ Oczywiście Pani w brązach to już symbol i legenda, przepiękna z zewnątrz i z charakteru oraz wytrzymałości. Zawsze pierwsze, co mi się kojarzy myśląc o sokołach to Wrotka. 
A co do Wandzi, napisałam, że czyściutka i na screenie wyżej już ma brzuszek upaprany 😂 ale śliczna jest tak czy inaczej ❤️
🤗
tak to prawda śliczna jest
More