Display: All
Poleciała.
63 Views
63
Koniec podglądania Zdenki 😭😭😭
😢
80 Views
80
niza
😢
🥹
Terka
Zdenki żal, że nam już nie króluje, ale jak mówią: Umarł król, niech żyje król (królowa). Nowa też jest piękna. Jest szansa na potomstwo.
😥
Barlinek sokół
66 Views
66
Ma obrączki więc może xenia
szkoda, że w Dolinie są wyłączone głośniki
65 Views
65
tarodo
są włączone
elik
u mnie na karcie przekreślony głośnik
tarodo
może stronę masz wyciszoną skoro na karcie masz przekreślony głośnik
elik
zgadza się, miałam stronę wyciszoną, dzięki :)
teraz bosa samica w Dolinie
65 Views
65
Randka w dolinie
61 Views
61
czyżby Borek w gnieździe ?
63 Views
63
tarodo
tak to Borek, ale to nie była Zdenka
Daszka
Jest i samica. Czyli mojej Zdeneczki naprawdę już nie ma😪. To była moja totalna ulubienica💔
elik
w ostatnim czasie straciliśmy masę długoletnich rezydentów
Daszka
Wiem i każdego żal, wiadomo. Ale serce najbardziej mi krwawi po Zdence właśnie i Bohunie. I jeszcze Forest. I Giga, choć na pałacu już pokochałam nową samiczkę. I Varso tak bardzo chciałam poobserwować w kamerkach... i jeszcze... ech...
Yvone
Na PKIN- 1,5 roku lata =totalna wymiana rezydentów, najpierw Franio , potem Giga- cóż takie życie, a w Gdyni żadnego sokoła tylko gruchoty okupują gniazdo
Mi najbardziej brakuje Zdenki i Maltanki... 😢
tarodo
Chyba tak zdążyłam zauważyć A
Dolina Baryczy działa. W tle samochody
70 Views
70
Wieslawa42
dołeczek zrobiony , przez człowieka czy sokoła?
Trzebież znowu nie działa
70 Views
70
Mi działa kam2
w Barlinku sokół w dołku
80 Views
80
elik
w dołku i leży, może na jajku ?
elik
jajka nie ma, jeszcze 😉
4:45 Trzebież podgląd działa
60 Views
60
Trzebież znowu brak podglądu
68 Views
68
Jak coś to mamy podgląd na Barlinek 😀 Widzę że nawet gniazdo jest poprawione 😊
100 Views
100
Inspe
Dolina Baryczy nie ma nadal podglądu🙁
monikam54
Może tam ta kamera ma jakąś awarie.. Bo już było kilka dni słonecznych..
Wieslawa42
i sokół dołkuje
W Dolinie jak podglądu nie było tak nie ma
83 Views
83
W trzebieży bardziej liczyłam na zmianę samicy niż samca, no ale cóż taka natura. Może zmiana samca też pomoże w lęgu
77 Views
77
kolorowadama3
Też liczę na to, że to będzie przełom i doczekamy się wreszcie wacików 🥰
More