Na żywo odczytałam litery DH, cyfry nie, ale obrączka ornitologiczna jest ciemna zielona i samiec ma charakterystyczne kreski przy obu oczach https://zapodaj.net/plik-bscHot7wfJ
Emitel tak bardzo interesuje się nadawaniem imion dla sokołów, że zeszłoroczny samiec 9DH do dnia dzisiejszego nie ma imienia. Samica prosiła się o w tym kontekście o większe zainteresowanie w tym temacie i chętnie jej w tym pomogłem. Do czasu, gdy Emitel nie zdecyduje się na nadanie samiczce "swojego"imienia, to tymczasowo będzie to Dobrawa. A myślę, że jest to bardzo dobre nadanie dla tego miejsca i ma duże szanse na zaakceptowanie przez decydentów z Emitela.