Display: All
57 Views
57
Borek w obęczy , nawołuje pannę.
47 Views
47
Czy ktoś ma fotki sokoła z Barlinka ? Na FB pewnie są...szkoda, że się rozmieniamy na drobne. Mamy takie wspaniałe forum, a większość informacji krąży na fejsbukach i innych platformach, omijając nasze forum.
72 Views
72
niza
Zgadzam się z tym w 100%. Na FB po jednym dniu ginie wszystko w odmętach. Ostatnio szukałam jednego postu, który był dzień wcześniej. Ile ja musiałam się natrudzić żeby go znaleźć. Tutaj na forum nie byłoby takiego problemu, absolutnie żadnego.
Ja niestety nie umiem na forum wstawiać, ale zawsze jak coś ciekawego jest robie screen i daje na boksika
Fotki z barlinka też nie mam, weszłam zadołkował i odleciał, ale na pewno miał obrączki
Daszka
No wielka szkoda. FB jest dla... nie wiem... lajeczków i chwilowej podniety? Wszystko i tak za chwilę znika tam w gąszczu ogólnej papki. A to forum ma prawdziwą wartość dokumentacyjną.
Poleciała.
63 Views
63
Koniec podglądania Zdenki 😭😭😭
😢
80 Views
80
niza
😢
🥹
Terka
Zdenki żal, że nam już nie króluje, ale jak mówią: Umarł król, niech żyje król (królowa). Nowa też jest piękna. Jest szansa na potomstwo.
😥
Barlinek sokół
66 Views
66
Ma obrączki więc może xenia
szkoda, że w Dolinie są wyłączone głośniki
65 Views
65
tarodo
są włączone
elik
u mnie na karcie przekreślony głośnik
tarodo
może stronę masz wyciszoną skoro na karcie masz przekreślony głośnik
elik
zgadza się, miałam stronę wyciszoną, dzięki :)
teraz bosa samica w Dolinie
65 Views
65
Randka w dolinie
61 Views
61
czyżby Borek w gnieździe ?
63 Views
63
tarodo
tak to Borek, ale to nie była Zdenka
Daszka
Jest i samica. Czyli mojej Zdeneczki naprawdę już nie ma😪. To była moja totalna ulubienica💔
elik
w ostatnim czasie straciliśmy masę długoletnich rezydentów
Daszka
Wiem i każdego żal, wiadomo. Ale serce najbardziej mi krwawi po Zdence właśnie i Bohunie. I jeszcze Forest. I Giga, choć na pałacu już pokochałam nową samiczkę. I Varso tak bardzo chciałam poobserwować w kamerkach... i jeszcze... ech...
Yvone
Na PKIN- 1,5 roku lata =totalna wymiana rezydentów, najpierw Franio , potem Giga- cóż takie życie, a w Gdyni żadnego sokoła tylko gruchoty okupują gniazdo
Mi najbardziej brakuje Zdenki i Maltanki... 😢
tarodo
Chyba tak zdążyłam zauważyć A
Dolina Baryczy działa. W tle samochody
70 Views
70
Wieslawa42
dołeczek zrobiony , przez człowieka czy sokoła?
Trzebież znowu nie działa
70 Views
70
Mi działa kam2
w Barlinku sokół w dołku
80 Views
80
elik
w dołku i leży, może na jajku ?
elik
jajka nie ma, jeszcze 😉
4:45 Trzebież podgląd działa
60 Views
60
Trzebież znowu brak podglądu
68 Views
68
More