Czy ktoś ma fotki sokoła z Barlinka ? Na FB pewnie są...szkoda, że się rozmieniamy na drobne. Mamy takie wspaniałe forum, a większość informacji krąży na fejsbukach i innych platformach, omijając nasze forum.
Zgadzam się z tym w 100%. Na FB po jednym dniu ginie wszystko w odmętach. Ostatnio szukałam jednego postu, który był dzień wcześniej. Ile ja musiałam się natrudzić żeby go znaleźć. Tutaj na forum nie byłoby takiego problemu, absolutnie żadnego.
No wielka szkoda. FB jest dla... nie wiem... lajeczków i chwilowej podniety? Wszystko i tak za chwilę znika tam w gąszczu ogólnej papki. A to forum ma prawdziwą wartość dokumentacyjną.
Wiem i każdego żal, wiadomo. Ale serce najbardziej mi krwawi po Zdence właśnie i Bohunie. I jeszcze Forest. I Giga, choć na pałacu już pokochałam nową samiczkę. I Varso tak bardzo chciałam poobserwować w kamerkach... i jeszcze... ech...
Na PKIN- 1,5 roku lata =totalna wymiana rezydentów, najpierw Franio , potem Giga- cóż takie życie, a w Gdyni żadnego sokoła tylko gruchoty okupują gniazdo