Display: All
Kawęczyn, obiad na podeście. Przez chwilę  było dwoje na podeście.
80 Views
80
Żerań, Nela na poręczy
74 Views
74
Efa
Efa
Waw. Pkin mega jedzenie
80 Views
80
elik
ale trafiła kabana 😮
tarodo
to bosa, Hrabia stał na progu
Efa
Efa
To samica sobie złapała i teraz pióruje na płocie
Efa
Efa
Wcześniej Hrabia wołał, a gdy ona się pojawiła i zaczęła zajadać, to odleciał.
Efa
Efa
Pkin Ktoś kogoś wołał na podeście. Może samica
72 Views
72
Dziś Hrabia postarał się o zacne śniadanie https://youtu.be/7B8wfh-OH3E
83 Views
83
Octopus
Wydaje się, że jest to ten sam gatunek ptaka, który został podarowany Gnevko 15 lutego. Rudzik europejski
Iwona65
To paszkot
Żerań randka w gnieździe, Nela została
72 Views
72
Astra w gnieździe
66 Views
66
Budka pusta na Siekierkach ..
..Astra chyba zrezygnowała z noclegu
67 Views
67
Siekierki, Astra przesiaduje w dołku.
74 Views
74
monikam54
Dalej obecna
nadal jest
Apasz w progu cioka
70 Views
70
W Kawęczynie Apasz dołkuje, aż kamyczki na próg lecą.
62 Views
62
PKiN kam 2 zbliżenie
86 Views
86
11.20 spotkanie , samica wyszła na podest
76 Views
76
Kawęczyn sokół na podeście
73 Views
73
Basiula
Apasz, niebieska obrączka
Basiula
A w budce sokolica dołkuje
Nelcia na barierce, Astra w gnieździe i serwis kamery 2 na Kawęczynie :)
81 Views
81
Nie wiem co tam poprawiali bo kamera 2 nadal nie działa 😅
Oliwia
Task failed successfully :P
..
pan działa,  kam.3
More