No właśnie się pogubiłam kto krzyczał. W K-J dziób zamknięty, a słychać jakby Gniewko Hrabiego gonił i już nie wiem co jest grane, a raczej wołane:D. A tylko 2 podglądy włączone.
Tak, tak, nie zajarzyłam, że to mowa o jednym sokole. Że syn Iskierki i Bosego i Gassek . Głupia pałka. A komin stary rozsypujący się. znam i byłam tam też tuż po powieszeniu tej budy. A co?