Display: All
Czarnooka czyni spanko na podeście. Mam wrażenie, że ona nawet jak śpi, to wygląda na obrażoną. 😂 Ale jest śliczna i z tym swoim pełnym hełmem ❤️
77 Views
77
Misio779
Też to zauważyłem, wyglądała wściekle 😆
kolorowadama3
Już jej nie ma
Kawęczyn, ciokanie na podeście, to Czarnooka i ten jej ochrypły skrzek
87 Views
87
Efa
Efa
W Konstancinie wymienili się w pilnowaniu budki. Kam wewn jest opóźniona o 4 min, więc można sobie zobaczyć jak się nie zdąży w kam zewn ;)
94 Views
94
Iwona65
No właśnie z tym opóźnieniem obrazu. A dźwięk jeszcze inaczej w stosunku do tego opóźnienia. 😂
Efa
Efa
No właśnie się pogubiłam kto krzyczał. W K-J dziób zamknięty, a słychać jakby Gniewko Hrabiego gonił i już nie wiem co jest grane, a raczej wołane:D. A tylko 2 podglądy włączone.
Efa
Efa
Przerzucanie kamyków przy ścianie, obryzanie pionowej deski.. chyba nie marmurowej ;)
Efa
Efa
I dołkowanie
Astra w budce
82 Views
82
Efa
Efa
Nasiedziała się. Dołek pusty ;)
Efa
Efa
Hrabia na płocie woła
71 Views
71
Efa
Efa
Wszedł do budki.. odleciał
Efa
Efa
Odleciał
Efa
Efa
Znowu przyleciał na barierkę
Konstancja na progu, dołek robiła wcześniej. Fajnie widzieć wędrusy w tej budce, ale co mogło je skłonić do zamieszkania tutaj?
72 Views
72
jolajola
wokół komina rozpoczęły się już chyba prace Arche, to mogło je przepłoszyć
tiga8
Pewnie prace na kominie .
Efa
Efa
Może komin zaczął się bardziej sypać po tak mroźnej zimie?
monikam54
Dalej obecna , patroluje okolice 😃
Randka średnio co 15 minut. Ale czad 🤣
99 Views
99
Ojj przepraszam Konstancin. Ale teraz spokój 😉
...a gdzie te randki są,  w którym gnieżdzie ,  w Warszawie jest ich kilka  😊
jur
jur
Hrabia skończył konsumpcję na puszkach przed gniazdem
84 Views
84
Yvone
Nie , Hrabia nie jadł- tylko sikoreczkę oddal lubej :D
KOnstancin bosy sokół dołkuje
100 Views
100
Yvone
Byłoby miło , by wreszcie się wprowadziły do budki, czas i pora najwyższy. Nie zaglądałam, bo nie było sokołów- dobrze teraz będę zaglądać
Skoro jest Gassek to ciekawe czy ta samica to Konstancja
Porównałam zdjęcia i wygląda mi na Konstancję
Dzięki Aurora  za odczytanie obrączki 🤗
PKiN sokół w budce, to Hrabia
edit - pofrunął
a na iglicy po lewej cały czas bossanova siedzi
91 Views
91
Sokół w Konstancinie aktualnie w budce ! 
Dzięki buber za cynk 😁
90 Views
90
3 AD, syn Iskierki i Bosego
monikam54
Dzięki za odczytanie obrączki ♥️
To Gassek , brat  Kristo (Inowroclaw ) z jednego lęgu.....ale też m.innymi brat  Wrotki I Neli
buber
Było spotkanie, drugi mial obrączki, ale tylko mi mignął.
monikam54
Kurde mi tak tnie ta kamerka że nie widziałam 🥺
Ale jeżeli są dwa to chyba będziemy mieć lęg 😍
Iwona65
To który to ostatecznie jest sokół?
Samiec Gassek i samica bez obrączek,  prawdopodobnie Konstancja ...
Urzędowali wcześniej na innym kominie , starej papierni
Iwona65
Tak, tak, nie zajarzyłam, że to mowa o jednym sokole. Że syn Iskierki i Bosego i Gassek . Głupia pałka. A komin stary rozsypujący się. znam i byłam tam też tuż po powieszeniu tej budy. A co?
😆
Sokół w Konstancinie. 😀
81 Views
81
Efa
Efa
No w końcu !
samica w pałacowej budce
80 Views
80
Iglica góra środek
73 Views
73
na iglicy po prawej jakiś sokół siedzi
66 Views
66
More