Display: All
Gdynek budkę odwiedza i sprawdza dołek .
60 Views
60
Afrodyta doczekała się Amorów
56 Views
56
Citro
Gdynek już wrócił i zaprasza.
Citro
Drugi sokół siedzi na sąsiednim kominie, wysoko.
Citro
A teraz oba sokoły puściły się na południe.
Wszystkim Paniom FF składam serdeczne życzenia , dużo zdrowia oraz pomyślności z okazji Dnia kobiet  życzy Stefan -elas59
44 Views
44
Lili
💟
Iwona65
Bardzo dziękuję
Piękny zoom na sokoła na lampie 😊
37 Views
37
Citro
Tymczasem Gdynek był w budce, Afrodyta ciągle na lampie i ani drgnie.
WarKotka
a to nie Włókniarz??
Citro
Ewidentnie Gdynek, srebrzysty grzbiet.
Citro
Afrodyta siedzi i czeka. Tymczasem Gdynek lata po włościach, ale wylądował na koronie a nie na Afr....
Włókniarz na barierce. Na co on jeszcze czeka? Już wiosna.
35 Views
35
aalina
Tatowy dołek mu się podoba https://zapodaj.net/plik-SnUhJv2zVU
Citro
Jemu tam wszystko się podoba.
EC3 , ktoś na lampie w kam.2
36 Views
36
Afrodyta dostała prezent i zajada na daszku.
38 Views
38
Włókniarz na barierce
46 Views
46
Ktoś na zapleczu na ec-3 wcina obiad.
43 Views
43
aalina
A ktoś na poręczy czeka żeby załapać się na małe co nieco 😁
evanelina
I na poręczy ktoś pilnuje
Właśnie  jestem w Łodzi  na ul
ROKICINSKA
59 Views
59
Daszka
Udanego pobytu w Łodzi:). A jesteś w celach sokolich?
tiga8
Nie,  na meczu Widzewa z Poznaniem w pracy
evanelina
No to stamtąd rzut beretem do EC4 🙂
Kilka minut temu ponownie samiec na daszku EC4. Nie schodzą na podest tylko poręcz i daszek. Przykry widok.
47 Views
47
IzaEs
Jakieś strzałki im tam postawić czy coś 🤔😪
aalina
Ja myślałam o gołębiu przed budką
Iwona65
👍
Tyle złapałam ze spotkania Afrodyty i Włókniarza

https://youtu.be/d7uPgaQjFfU
42 Views
42
evanelina
Dziwni są 😁
Antonówka
Chyba czas pogonić dzieciaka 🫣
Citro
To robota dla Gdynka
Daszka
No zdecydowanie!😁
IzaEs
Afrodyta szanuj się 🫣🙃
Co to było? Włókniarz i Afrodyta w ukłonach?
38 Views
38
Teraz Afrodyta. Spotkać się nie chciała, ale zajęła dół gdynkowy:).
45 Views
45
Citro
Porządki robi 😊
Dzień dobry. Gdynek kontempluje w dołku.
44 Views
44
elas59
Przepraszam za pomyłkę post już poprawiłem
Daszka
Wszyscy się czasem mylimy🙂.
..no niech myśli,  pewnie trochę pozazdrościł braciszkowi z Włocławka 😉 wieści,  szybko sie rozchodzą 🤩
evanelina
Żeby mu dołki Afrodyta zajęła?😂 Woli sam posiedzieć!
😂
More