Display: All
Dzień dobry. Czy to prawda, że Bora i Perun mają pierwsze jajko? ;)
70 Views
70
Nadleśnictwo wstawiło zdjęcie z fotopułapki. Pierwsze jajo jak malowane
Iwona65
Podobno tak
Dzień dobry FF. Xenia w gnieździe już dobre kilka minut zaprasza, a tu żadnego amanta nie widać. https://zapodaj.net/plik-PBK9UGiehH
84 Views
84
Dan21
To Nowy
buber
Mignęła mi biała obrączka z X, a teraz zieloną  widać. Raczej Xenia.
Dan21
To chyba że w międzyczasie się zmienił, bo fakt że wyszłam stąd na chwilę, ale jak pierwszy raz weszłam był Nowy
Amika
Co najmniej  od 9-tej cały czas ten sam, tylko już 2-gi raz na konar wskakuje
Amika
10:29 Xsenia odleciała
buber
Fotka przed 9. Też miałam nadzieję trafić na nowego.  .https://zapodaj.net/plik-hqFA3d6Bqk
Barlinek Nowy w gnieździe
60 Views
60
Kos
Kos
To Xenia
Dan21
Kolorowe obraczki
Kos
Kos
Tak
Trzebież, sokół w gnieździe, odleciał właśnie
58 Views
58
Basiula
Jest koło gniazda , z kam 1 widoczny, odleciał i znów przyleciał do gniazda, krąży
Bosa samiczka w Dolinie
55 Views
55
Baszka
Odleciała o 8:16
Barlinek - chyba samica
63 Views
63
Maja5
Szkoda ze odleciala😔
Amika
Odleciała, a już myślałam, że na noc zostanie
Zalężenie w Dolinie 😇
46 Views
46
No bosonoga się darła i Borek poleciał działać 😇
47 Views
47
Borek znów dołkuje
50 Views
50
Efa
Efa
Dolina - słychać amory...
53 Views
53
Samica w gnieździe w Dolinie, próbuje się pozbyć wypluwki
58 Views
58
Borek gniazdo poprawia
63 Views
63
Boso nogi sokół w gnieździe
59 Views
59
Dolina samiczka chyba na noc zostaje.
84 Views
84
Cały czas jest
Borek zaprasza do gniazda
72 Views
72
More