Display: All
W Dolinie jajo samotne 🫣
97 Views
97
Barlinek ktos wyczekuje
92 Views
92
jajo w Dolinie Baryczy
98 Views
98
Lili
😘
Dolina, samica w dołku
81 Views
81
Dolina zalężenie poza gniazdem
86 Views
86
Barlinek - ktoś w gnieździe
93 Views
93
2010
Właśnie odbyło się zalężanie
Nie śledziłem dosyć długo. Co stało się ze Zdenką?
84 Views
84
Tak właśnie widzę ,że dużo rezydentów brak.  Oby młodych było wiele i szczęśliwie wyleciały z gniazd.
kolorowadama3
Nie pojawiła się w gnieździe, a zamiast niej mamy nową samicę. Ten rok nie jest zbyt łaskawy dla stałych rezydentów, duużo zmian...
Nowa w gnieździe, Barycz
81 Views
81
Dolina , nowa chyba będzie nocowała w gnieździe
106 Views
106
cały czas jest
Terka
O, to już blisko jajko. ;)
Barlinek - Xenia znowu zapraszała do gniazda a samca nie widać. Przeniosła się na konar.
94 Views
94
Amika
Nie doczekała się wizyty. Odleciała 0 15:53
Nowa w gnieździe  , Dolina
93 Views
93
Amika
Jest tam od 13:22.
..to już chyba godzinę  jest na wizji
Amika
Na wizji tak, ale była już wcześniej tylko schowana poza okiem kamery.
Samica w Dolinie
73 Views
73
Amika
Chyba Borka wypatrzyła. Pokrzyczała i poleciała.

Ps. Przydało by się kamerę troszkę oddalić, bo sokołom głowę "ucina" gdy siedzą na obręczy. Poza tym samica lubi przesiadywać na konarach obok gniazda i często tylko kawałek brzucha widać
Barlinek - Xsenia w gnieździe. Kogoś zapraszała ale nie przyleciał.
66 Views
66
Amika
I już poleciała
Dzień dobry. Czy to prawda, że Bora i Perun mają pierwsze jajko? ;)
70 Views
70
Nadleśnictwo wstawiło zdjęcie z fotopułapki. Pierwsze jajo jak malowane
Iwona65
Podobno tak
Dzień dobry FF. Xenia w gnieździe już dobre kilka minut zaprasza, a tu żadnego amanta nie widać. https://zapodaj.net/plik-PBK9UGiehH
84 Views
84
Dan21
To Nowy
buber
Mignęła mi biała obrączka z X, a teraz zieloną  widać. Raczej Xenia.
Dan21
To chyba że w międzyczasie się zmienił, bo fakt że wyszłam stąd na chwilę, ale jak pierwszy raz weszłam był Nowy
Amika
Co najmniej  od 9-tej cały czas ten sam, tylko już 2-gi raz na konar wskakuje
Amika
10:29 Xsenia odleciała
buber
Fotka przed 9. Też miałam nadzieję trafić na nowego.  .https://zapodaj.net/plik-hqFA3d6Bqk
More