No proszę....i Wanda przy gnieździe...wygląda to obiecująco , jak stwierdzila Manta na Forum 😊 więc tak trzymaj Wandzia , a wszyscy będziemy zadowoleni , najbardziej Czajnik 😘
no tak kiedyś był , ale sokół nie miał kreseczek , więc to Wandzia- stała tyłem do kamerki ale był moment ze odwróciła głowę i chwilę po tym odleciała.