Display: All
Niemka w budce
141 Views
141
No proszę....i Wanda przy gnieździe...wygląda to obiecująco , jak  stwierdzila Manta na Forum 😊   więc tak  trzymaj  Wandzia  , a wszyscy będziemy zadowoleni , najbardziej Czajnik 😘
179 Views
179
jur
jur
Pierwszy raz przy gnieździe ? To gdzieś za 5-7 dni coś wyciśnie 😁
powsinoga
😂
Byłoby super 😆
ktoś się awanturuje na poręczy
162 Views
162
Wandzia w budce, dołkuje
156 Views
156
śniadanie Czajnik przytaszczył sporej wielkości , Wandzia w budce odebrała i fruuuu poleciała.
121 Views
121
W tym roku chyba nie zobaczymy młodych. Wanda chyba nie jest zbyt zainteresowana gniazdem.
125 Views
125
2010
Myślę, że jest zdecydowanie za wcześnie na takie teorie
Nie śledziłem dosyć długo. Co stało się z Ziutą?
113 Views
113
ewelin2212
Zaginęła lub została przegoniona przez Niemkę
A żyje?
ewelin2212
Niewiadomo co z nią się dzieje
przed chwilą Czajnik przekazał samicy prezent
135 Views
135
elik
a gdzie tam, Niemka pogardziła, został z ptaszkiem na poręczy
Wieslawa42
wydaje mi się ze to Wandzia odleciała z prezentem
elik
szkoda, że tam brak zapisu, kiedyś był
Wieslawa42
no tak kiedyś był , ale sokół nie miał kreseczek , więc to Wandzia- stała tyłem do kamerki ale był moment ze odwróciła głowę i chwilę po tym odleciała.
Szkoda że nie ma zapisu.
113 Views
113
Niemka w budce
123 Views
123
..dopiero co  Czajnik odleciał.. nawet nie pisałam...
Para na wizji, Czajnik dołkuje i do budki zaprasza, ale samica woli podziwiać swoje nowe włości z barierki.
173 Views
173
W Lublinie śniadanie podano , dziś czajnik serwuje ... no i nie wiem , czarne coś ... kos ?
173 Views
173
Ktoś siedzi na brzegu kratki, ale nie mogę zidentyfikować 🤔
183 Views
183
Ktoś je na kracie, ale nie wiem kto by tyłem stoi 😀
157 Views
157
Godz. 9.24 - spotkanie w budce
148 Views
148
More