Display: All
W Kawęczynie Apasz przebywał w budce. Potem wyszedł na kratę i po jego reakcji widać było, że w pobliżu jest sokolica. Odleciał. Następnie słychać było charakterystyczne "szczekanie" Czarnookiej.
67 Views
67
Żerań Nela na poręczy siedzi .
67 Views
67
Kawęczyn Sokół w progu, już w środku Apasz
63 Views
63
elas59
Odleciał w tej chwili
elas59
Apasz dołek pogłębia
13:06:40 Astra zniosła jajko
87 Views
87
elas59
W tej chwili Astra w budce pilnuje swego jajeczka
Lili
😘
Skierek to juz dawno pradziadkiem powinien zostać,  a nie wchodzić dopiero w etap częściowo  świadomego ojcostwa ( opórowany prezent  ) 😆 😉
elik
wyobraźcie sobie jak Skierek się cieszy 😜
😆
buber
😅
Astra ma swoje jajeczko. godz13.06.40
74 Views
74
Siekierki jest jajko
68 Views
68
Amika
Zlakobieta9 prośba - przed wysłaniem komentarza z linkiem do zdjęcia kliknij w to "oczko" pod fotką to na boksiku będzie zdjęcie bez tego "zapodajowego" opisu
IzaEs
Astra powodzenia 
W Konstancinie samiczka w progu
63 Views
63
Astra dziś pokaże 😉nam swoje 1 jajo
75 Views
75
elas59
11:54:57 Astra odleciała
Siekierki -  Astra w budce .
63 Views
63
tarodo
od rana tam siedzi momentami wygląda jakby jajo się zbliżało
Nela przed budką
68 Views
68
elas59
Przed chwilą Nela odleciała
Amory na pałacu kam 1
68 Views
68
Terka
Po amorach Nowa weszła na próg gniazda.
Terka
Weszła do środka, sprawdza dołki.
Hrabia odfrunął z podarkiem, a samica stoi na puszkach.
52 Views
52
w narożniku sokoły i prezent
48 Views
48
Terka
Niestety nie doręczony, to chyba jakiś drozd...paszkot ?
elik
Hrabia z łupem odleciał
Hrabia zaprasza do budki
57 Views
57
elik
samica na płocie w narożniku
Astra w dołku
50 Views
50
More