Display: All
Konstancja w budce, tak jakoś dziwnie się kiwa🤔
81 Views
81
Efa
Efa
Konstancja w budce przysypia
72 Views
72
Efa
Efa
Hrabia na barierce
72 Views
72
Efa
Efa
PKiN bosa na podeście nawoływała.. poleciała. Przyleciał samiec.. odleciał... przyleciała ona
69 Views
69
Efa
Efa
Odleciała
Siekierki Skierk był w budce ale, coś go rozproszyło i wyskoczył jak przełączyłam na kamere 3 to na balustradzie siedział albo on albo Astra za chwilę zeszła na galerie idąc w stronę budki ciągle zerkał/a do góry i nagle odleciał/a
60 Views
60
Kanela
To był on na balustradzie. Wydaje mi się, że coś tam się dzieje, bo od wczoraj Astra dużo wychodzi z budki, zerka do góry, znika na długo. Wczoraj też alarmowała. Może ktoś się kręci.
tarodo
szkoda że nie ma kogoś kto z dołu mógłby zaobserwować co tam się dzieje poza kamerami
jolajola
komin jest dosyć daleko od najbliższego możliwego ogrodzenia
Oliwia
W poniedziałek dopiero
W Konstancinie teraz samiec pustułki usiadł w progu 🤔
cd. Po chwili Gassek mu pokazał kto tu jest gospodarzem.
60 Views
60
Astry znowu nie ma , ciekawe co tam się dzieje
57 Views
57
Może robi zapasy na później
Konstancin w kam1 widać tył kupra i kawał sokolego ogona, siedzi na krawędzi budki
80 Views
80
Siekierki - ja z takim technicznym pytaniem, od paru dni nie wchodzi mi podgląd na kamerki, mam czyste białe okno zamiast podglądu (poniżej screen), a inne podglądy normalnie mi wchodzą. Ktoś wie o co może chodzić?
https://zapodaj.net/plik-VPnkUjokrp
78 Views
78
monikam54
Też tak mam i to kilka podglądów..
Daszka
Na łódzkim boksiku FF Chojnasiu sugerował komuś z podobnym problemem usunięcie wszystkich ciasteczek. Podobno powinno zadziałać.
Jest Astra! 8.57
68 Views
68
jolajola
9:11 leży na jajku
jest Astra
63 Views
63
Siekierki , Astry dalej nie widać jajko samotne od wczoraj.
64 Views
64
Wieslawa42
jest na jajku
tarodo
była na chwilę parę minut po 6
monikam54
To dobrze , bo nie było info na boksiku, a w nocy patrzyłam to jej nie było i rano też .
Uff
..nie wygląda to dobrze ..😟
Samica na puszce
55 Views
55
Konstancin, sokół w progu, a Astry na Siekierkach nie ma.
73 Views
73
Astry dalej nie ma..
68 Views
68
Kanela
Trochę mnie martwi, wczoraj w ciągu dnia długo jej nie było, wróciła i po chwili wypatrywała czegoś w górze, dość długo alarmowała i odleciała. Później wróciła, ale teraz widzę, że znowu długo jej nie ma. Może ktos sie kreci w okolicy?
More