Mam pytanie i dotyczy Trzebieży. Do tej pory było tak, że przeglądając zapis, obejrzany plik zmieniał kolor. Teraz nie, przynajmniej ja jak przeglądałam. Niby drobiazg, ale było przejrzyście i jak po jakimś czasie wracałam do następnych zapisów to było wiadomo, który był przejrzany jako ostatni. Oglądając w jednym czasie ciąg zapisów trzeba poświęcać uwagę, żeby nie przeglądać tego samego pliku, albo nie pominąć innego. Proszę o sprawdzenie tego, a może głos ludu zostanie wysłuchany i zostanie przywrócone to co dobrze działało.