Display: All
Jest 2 jajo w Orlenie !
51 Views
51
Lili
😍
czy u Was też tak potwornie trzeszczy? W innych gniazdach mikrofon działa normalnie
kolorowadama3
U mnie zawsze tak trzeszczy
Lili
Trzeszczy... bardzo głośno🤨
pan pustułka odwiedza G1
59 Views
59
G1 jajko na sloneczku się grzeje a Werwa na kracie siedzi
53 Views
53
Ale Werwa ma kuper... może od raz 2 będą :) Teraz 7.05 medytowała.przysypiała kilka minut obok jajka, więc z moich obserwacji coś się dzieje.
64 Views
64
Lili
😉
G2 RAFIK
56 Views
56
Jajko się wietrzy.
55 Views
55
Jak dobrze liczę, to zaraz minie setna godzina od zniesienia przez Werwę pierwszego jajka a ona wcale nie wygląda jakby zamierzała coś wycisnąć... 🫣
61 Views
61
jur
jur
Werwa ma już swoje lata więc ... ?
Violetta
ponad 10 lat.
była kiedyś taka dłuuuuga przerwa między kolejnymi jajkami?
90 Views
90
monikam54
Werwa siedzi na jajcu , pytanie czy będzie tylko jedno czy zaczęła już inkubację 🫨
Zazamka w tamtym roku 98 godzin 
Maltanka 3 lata temu 108 godzin
Zdenka 4 lata temu 117 godzin
Lili
👍🏻👌🏻🙂
Iwona65
Pola też miała ponad 100h jak pamiętam. A doczytałaś i pamiętasz czy były 4 jaja u Maltanki wtedy?
Były wtedy 3 a ta długa przerwa była między 2 a 3
Werwa śpi G2
80 Views
80
Werwa na podeście G1, jedno jajko samo na G2.
77 Views
77
Wieslawa42
🫣
no to nam się Werwa zatkała
😢
83 Views
83
Chyba akcja z 2 jajem w Orlenie
85 Views
85
Mija właśnie 70 godzin, jajka nadal nie ma
14;15 zalężenie G2
73 Views
73
W Płocku przekazanie prezentu i teraz Rafik ma warte
67 Views
67
Się nasiedział...
Bara bara na podeście G1 a jajko w G2
70 Views
70
More