Display: All
PKiN, któreś na iglicy, górna lewa.
56 Views
56
Konstancja w dołku.Ale mi głupoty telefon napisał.A teraz Konstancina  na progu.
62 Views
62
Efa
Efa
Hrabia z sikorką
78 Views
78
Efa
Efa
Pkin - samica w budce, dołek i zgarnianie kamyków
74 Views
74
Efa
Efa
Poleciała
jajek Astry nawet z daleka nikt nie pilnuje
79 Views
79
monikam54
Już w budce Astra
Kawęczyn - jajko samotne, posiłek na kracie we mgle
58 Views
58
jur
jur
Hrabia z progu zerka w górę na iglicę
63 Views
63
Według mnie 22:37 Czarnooka zniosła jajo
69 Views
69
kolorowadama3
Nie wiem dokładnie ale co najmniej 5 minut siedziała w dołku zanim pokazała o 22:48
Obserwowałam ją, wyszłam na kilka minut, ona wzięła i zniosła w tym czasie... gdzieś między 22.35 a 22.50.
kolorowadama3
22:48 pokazała jajko i według mnie co najmniej pięć minut siedziała w dołku zanim pokazała
kolorowadama3
A ok 22:35 napisalam w boksiku że będzie jajko i jeszcze parę minut się kręciła
Jest jajo Kawęczyn
51 Views
51
Czarnooka w dołku. Będzie jajko :)
50 Views
50
Samiczka na PKIN - przed gniazdem, czyżby  jajko nr 1 już blisko?
43 Views
43
Oby 🙏
Yvone
Tez bym chciała 🤫, ale odleciała  😦
Kawęczyn sokół w budce, drugi był na podeście ale odleciał
41 Views
41
Drugie jajko na Siekierkach
40 Views
40
Yvone
Już kilka godzin jajko jest
Efa
Efa
Hrabia na podeście coś skubie
45 Views
45
Efa
Efa
To kolacja
Efa
Efa
Zajada
Nela na poręczy
42 Views
42
More