Display: All
18 marca 0:41 nowego jajka u Czarnookiej jeszcze nie ma, bo stoi nadal w pozycji znoszącej.
48 Views
48
Efa
Efa
Konstancja się wietrzy na podeście, Czarnooka też. Na Żeraniu pusto, na PKiNie pusto, Astra wygrzewa jajeczka :)
92 Views
92
samica pkin kam1 zoom
107 Views
107
Ciuciek
była ;p
PKiN, kam 1 sokolica widoczna na płocie z przodu
82 Views
82
PKIN, samica znajduje się w najgłębszym rogu gniazda.
83 Views
83
Dokładnie a narobione tyle dołków już a ona w rogu chyba postanowiła znieść jajo ;)
Żerań - Nela w budce
97 Views
97
Astra wyszła.
93 Views
93
jolajola
16:33 stoi Astra nad jajkami
Był dziad dzisiaj? Już ze dwa dni nie trafiłam na Skierka 🫣
Pewnie głodna już była 😞
Żerań - Nela właśnie przyleciała na poręcz
102 Views
102
Oliwia
Ciepłosław siedzi
czy ja dobrze widzę 3 jajka u Astry ?
97 Views
97
Lili
🥰
Są trzy 😁
Efa
Efa
Czekałam, aż się ruszy. Jest 3.jajko.
Efa
Efa
Zmęczona była po zniesieniu i przysypiała. O której godzinie mogła znieść? 11:20?
Yvone
Super, upilnowalaś
Efa
Efa
To elik wypatrzyła ;)
Hrabia z posiłkiem i przyzywa partnerkę.
96 Views
96
Siekierki Astra siedzi na jajkach
92 Views
92
Nela w gnieździe.
86 Views
86
Mam nadzieję, że to nowa rezydentka !!!
83 Views
83
Dobra by była :) Dwa dołki kopała :D
Siema. CO to za SOkół bez pierścionków ;) w PKiN dołkuje dwa gniazdka i posila się kamyczkami ??😆😁
72 Views
72
tarodo
nowa samica
Czy może Skierek dokarmia Astrę?
82 Views
82
tarodo
raz widziałam jak przyniósł prezent
Oliwia
Ale to było przed jajkami, musiał przypadkiem zderzyć się z tym (...)
elik
🤣
tarodo
zgadza się to było przed jajkami, ale to nie był przypadek bo prawie 10 minut nawoływał Astre która siedziała w budce zanim zdecydowała się odebrać prezent
More