Tofik jest 7KA, na YT pod filmikiem jest sugestia że to młodziak 2HK z Pruszkowa. Ma jasne wybarwienia na głowie, podobnie jak Sara więc to prawdopodobne :)
Ktoś chyba powinien się zająć tymi trzaskami??? To może negatywnie odbić się na lęgu... No chyba że sokoły tego nie słyszą ??? Tylko u nas na wizji słychać ???