Display: All
Efa
Efa
Nela na progu
72 Views
72
Efa
Efa
Nadal obecna
Efa
Efa
A teraz jej nie ma
Efa
Efa
Hrabia z prezentem
76 Views
76
Efa
Efa
Odebrała na barierce
Kawęczyn. Czarnooka zniosła drugie jajko o godz, 12:20
73 Views
73
Lili
😍
Czyżby nikt oprócz mnie nie zauważył wczoraj zaskakującej sytuacji na Siekierkach??😃A więc radosne nowiny oby nie jednorazowe. Po południu Astra siedziała na jajeczkach. Nagle się ożywiła i wybiegła z budki na podest. Nie było wszystkiego w zasięgu kamer, ale za chwilę zobaczyłam w szponach prezencik 🥰 Opiórowała go i zjadła na kracie. Potem z  resztką odleciała. Za jakiś czas wpadł Skierek do budki a w oddali było widać Astrę. Skierek ciokał i zapraszał, ale ona do budki nie przyszła. Oczywiście na jajuszkach nie zasiadł. Po chwili odleciał. Miłe nowiny co? 😀
103 Views
103
Yvone
No właśnie problem w tym iż nie raczy inkubować jajek, a święto jak coś w szponie Skierek przyniesie. Ot taki truteń sokoli się trafil
jur
jur
Jakby usiadł na jajkach to by dopiero była sensacja 😀
Święto narodowe 🎉
elas59
Raz też widziałem jak przyniósł prezencik dla Astry 1.03.2026 r.
niza
Już raz na wizji widzieliśmy jak jej dostarczył prezent. Lepiej późno niż wcale, w końcu czegoś się nauczył 😅 A tak na serio to zapewne w zeszłym sezonie również coś jej przynosił, jakoś wygrzała tego Cudnego. Jakby musiała cały czas sama polować to nie ma bata, nie udało by jej się z pisklakiem. Skierek po prostu nie rozumie siadania na jajkach i karmienia młodych. Ale jej jedzenie musi dostarczać, innej opcji według mnie nie ma.
Żeby chociaż ją dokarmiał, to już by było coś
U Astry i Skierka są 3 jajka ...na stronie podglądu w dalszym ciągu  jest wykazana 1 szt
92 Views
92
58basik
Tysiące ludzi obserwują i nie nadążają uchwycić momentu/czasu znoszenia jajka i umieszczenia stosownego wpisu na Forum, a wymagacie aby jeden opiekun strony nadążył ze wszystkim 🤓
tiga8
Przecież wszystko zostanie uzupełnione,a że z opóźnieniem, czy to aż  taki  problem.Nie ma się co stresować.
.. nie mam złych intencji, to  tylko przypomnienie,  bo może przeoczono 😊naprawdę..
tiga8
😃
elik
aż trudno komentować takie zaniedbania
tiga8
Elik, najlepiej nie komentować,  tylko poczekać w spokóju, to i dla zdrowia lepiej
niza
Jak co roku, mnie już nie dziwi.
O 7:57 Hrabia przyleciał z posiłkiem, NOWA zabrała mu spod dzioba i odleciała. Wyraźnie związek się cementuje i musi być z tego niejedno jajo.
81 Views
81
Na Żeraniu chyba prędzej będzie jajo
80 Views
80
Dziś rano na PKIN każde z pary przyleciało z łupem, ale Hrabia zdecydował się na deser https://youtu.be/RD6gJXyd0WQ
80 Views
80
Wygląda na to, że zaraz będziemy mieli pierwsze jajo na Pałacu !!!
74 Views
74
jur
jur
Piaskowiec skubala ???
Efa
Efa
😏liczę, że podtrzyma tradycję
Yvone
Byłoby miło , ale to codzienne porządki https://youtu.be/225Wutfm0NE
jolajola
eee, tam, na leżąco tylko skubie kamyki
Żerań, Nela siedzi na barierce
64 Views
64
Basiula
Od kilku minut jest w budce, siedzi w dołku, ciekawe czy zniesie jajo
Nela w gnieździe
68 Views
68
..odleciała
jur
jur
Hrabia z prezentem
67 Views
67
jur
jur
Hrabia w gnieździe
61 Views
61
jur
jur
Teraz samica przyleciała
https://zapodaj.net/plik-M70gfnnFgd

PKiN nocowanie przed budką.
54 Views
54
18 marca 0:41 nowego jajka u Czarnookiej jeszcze nie ma, bo stoi nadal w pozycji znoszącej.
48 Views
48
More