Display: All
Efa
Efa
PKin Noea na podeście woła
72 Views
72
elik
darła się na intruza, z kam 3 nikogo nie widziałam
Efa
Efa
Poleciała
Kawęczyn Czarnooka wstała i widoczne 2 jajka. Tyle było już?(11.15?)
70 Views
70
Efa
Efa
Było
Coś się  nam Nela leni
66 Views
66
Yvone
Hrabini też , leniuszka
Efa
Efa
Nela na progu
62 Views
62
KOnstancin jajko samo
56 Views
56
Nela w gnieździe
67 Views
67
elas59
Teraz Nela w progu a kamerka się zacina i jest co chwila kręciołek
Młody intruz odwiedził Kawęczyn
70 Views
70
Wygląda mi na 6HC
Gawi
może to córcia, Błękitna,  bo trochę pyskuje
Efa
Efa
Dwoje na iglicy
65 Views
65
Efa
Efa
Po prawej
Efa
Efa
Pkin Nowa spulchnia kamyki w całej budce 😄
61 Views
61
Siekierki, jajka 3, wpisane jedno, nikogo nie ma
69 Views
69
jur
jur
Nowa w gnieździe w dołku 😄
74 Views
74
elik
odleciała z sikorką od Hrabiego
Żerań, Nela w gnieździe, stoi, nie śpi.
74 Views
74
Pani na pałacowych włościach od godziny pierwszej przebywa w gnieździe, w rogu pod termometrem. Czyżby tu chciała znieść? Jest godz. 2 i jeszcze nic nie ma.
67 Views
67
Efa
Efa
PKiN Bosa się oddaliła albo schowała ;)
65 Views
65
jur
jur
Nowa śpi na progu gniazda czyli blisko , coraz bliżej.
82 Views
82
jotesz
Będzie trzymać, dopóki wytrzyma😄
jotesz
Ciekawe, czy to pierwsze znoszenie?
jur
jur
Moim zdaniem to będzie jej pierwsze znoszenie. Potem pierwsze karmienia, oj będzie się działo.
More