Display: All
Rafik na jajkach, Werwa przyleciała na podest, coś skrzeczy do Rafika, Rafik jej odpiskuje cienkim głosikiem 😆 I rozgląda się po suficie oczywiście.
73 Views
73
IzaEs
Nadal sufituje 😉
Właśnie nie mogłam wykminić, czy to dalej Rafik siedzi, jakiś taki mały mi się sokół wydawał, jak na Werwę. I patrzę, a ten znowu sufit obserwuje, to Rafik jak nic 😆 noc - spodziewałabym się Werwy
Czy też macie trzaski na podglądzie w Płocku?
75 Views
75
niza
Trzaski są od "zawsze". Były, są i będą niestety.
Efa
Efa
Też i to się nie zmieni. Już pytaliśmy o to.
jest 3 jajko u Werwy, ok 4.20 .
90 Views
90
😍
2:27, Werwa zajadała na podeście, po czym poszła zasiąść na jajkach.
65 Views
65
Werwa stoi nad jajami, nie śpi, może szykuje się trzecie.
53 Views
53
Jednak zasiadła na jajcach i w spanko.
Werwa pióruje kolację na podeście. Nie wiem, czy to prezent od Rafika, czy sama nagotowała.
39 Views
39
Rafik był sekundę na kracie z prezentem, jaja się wietrzą
75 Views
75
Jajka się wietrzą
76 Views
76
Rafik na jaja usiadł 🤔
75 Views
75
tarodo
może tam na suficie jakiś duży pająk mieszka i on tak obserwuje
Dan21
Bardziej się zastanawiam co było na kracie przed 21:10
tarodo
na forum jest filmik z odwiedzin młodzika ale o 14:50 może o 21:10 to też on
Dan21
No widziałam ten na forum i nie wiem czy to nie 7mk.
No właśnie nie wiem co przed chwilą widziałam ale wyglądało to na strącanie z kraty, widział to ktoś od początku? Przed 21:10?
70 Views
70
Był dziś intruz w Płocku.
77 Views
77
Tofik jest 7KA, na YT pod filmikiem jest sugestia że to młodziak 2HK z Pruszkowa. Ma jasne wybarwienia na głowie, podobnie jak Sara więc to prawdopodobne :)
Dan21
A to nie Tofik? 7mk?
https://zapodaj.net/plik-gs3zM59hp5
To chyba Rafik na jajach
72 Views
72
Jeden na G1 na kracie, drugi na G2 na jajkach
74 Views
74
buber
Rafik na jajkach. Aż dziwne, że na sufit się nie gapi.
buber
Leżał sobie spokojnie, aż tu nagle coś go wystraszyło. Wróg odwieczny: https://zapodaj.net/plik-5WMOdEmmhL
IzaEs
G1 nie odpuszczają 🤣
Werwa grzeje jajka.
58 Views
58
Jak ta Werwa wytrzymuje to trzeszczenie 😒, czy tylko ja tak mam?
46 Views
46
Halinkam
Ktoś chyba powinien się zająć tymi trzaskami??? To może negatywnie odbić się na lęgu...
No chyba że sokoły tego nie słyszą ??? Tylko u nas na wizji słychać ???
.trzeszczy ....
More