Display: All
Trzebież 21:31 puszczyk w gnieździe, Tajga momentalnie zrobiła się niespokojna, zaczęła krzyczeć, ktoś śmignął koło niej i uciekła. Chwilę potem w gnieździe pojawił się puszczyk
104 Views
104
Lili
🤔😒
Amika
On ją zaatakował gdy spała https://zapodaj.net/images/6745d83786456.jpg
Inspe
Tajga dzisiaj długo tam przebywała, siedząc na krawędzi. Nawet spała
Inspe
I próbował ją trzepnąć w kark. Czy myślicie, że mógł również pokonać Foresta wcześniej?
kolorowadama3
Zaczęło się 21:28. O 21:32 już było po wszystkim 
https://zapodaj.net/plik-AOzsdiWi8c
IzaEs
Już pusto
kolorowadama3
Cała akcja trwała trzy minuty
czy w pobliżu gniazda w Barlinku jest jakieś gospodarstwo? Bo słychać szczekanie psa!
87 Views
87
szczekanie było słychać wyraźnie i dosyć blisko i z czasem się zaczęło oddalać.
Gawi
niedaleko jest pole namiotowe, a po wodzie głos się niesie
Tajga na poręczy
86 Views
86
93 Views
93
Tajga przy gnieździe.
82 Views
82
Xenia całkiem najedzona przygląda się swemu dziełu:)
72 Views
72
muriel
Wciąż wygląda, jakby w wolu ukrywała drugie jajo :) Ciekawe czy to młody samczyk tak o nią zadbał, czy ona sama.
Efa
Efa
czy ona tak siedzi non stop i trawi, czy kolejna dostawa była ?
muriel
Ja, niestety, nie wiem.
71 Views
71
Lili
😘
Ale super, czekałam na to jajo, trochę obserwowałam nocą, ale zwodziła i w końcu wchodzę i jajo ❤️
Daszka
No nareszcie🥰! To moja największa zwodzicielka sezonu. Tyle razy myślałam, że to już zaraz, za momencik i czekałam, i czekałam... No i zniosła w końcu bez mojej asysty😅. Trzymajmy kciuki, żeby wykluły się młode, to będzie ciekawa obserwacja, jak nastolatek radzi sobie w roli ojca😉.
58basik
A moim zdaniem największą zwodzicielką jest Gratka z Włocławka. Od kilku dni udaje, że wygrzewa jajka :)
Citro
W Wałbrzychu już był nastoletni ojciec Baron. Do dziś pamiętam jak wpadł z dużym ptakiem do budki, tak ciężkim, że prawie kogoś w srodku zmaltretował. Szkoda, że tam się wszystko posypało.
W Koszalinie  roczny Cieplik  też został ojcem... 2022r
Citro
Cieplik to chyba zwiał w trakcie sezonu?
Daszka
I jest jednym z dowodów na to, że nieraz zupełnie niepotrzebnie opłakujemy znikniętego sokoła😉.
Zgadza sie ...
Citro
Dlatego niech młody w Barlinku będzie jak Baron.
Daszka
No szkoda😔.
mamy jajko w Barlinku u Xeni :D
66 Views
66
Amika
Ciutkę niżej FF Alicja9 już nawet z godziną zniesienia podała :-)
Lili
😘
56 Views
56
Lili
😘
https://zapodaj.net/plik-d8Yra7AuwO
Odwiedziny Pani Sikorki ;)
50 Views
50
13.43 Jajko w Barlinku:))
45 Views
45
Zamiana w Dolinie, teraz Borek wysiaduje 4
47 Views
47
42 Views
42
Inspe
Dziękujemy Skorpion
Inspe
Ja wstawiłam do mojego postu
Iwona65
Mam nadzieję, że to będzie odnotowane na forum
Przed chwilą w Barlinku Xenia kopulowała :)
49 Views
49
Lili
👍🏻
Inspe
Poprosimy o zdjęcie, choćby tutaj . Musisz je umieścić np. na portalu " zapodaj.net" :), a następnie tutaj na czacie.
Odleciała o 6:00, przyleciał samiec
54 Views
54
Baszka
Odleciał 6:02
More