Display: All
Uuuuu... pierwszy raz w Barlinku widzę dzieciaka na jajkach😁
102 Views
102
15:43 nadal dzielnie siedzi 😀
monikam54
W sumie fajna propozycja imienia dla niego na konkurs - Dzieciak 😆😀
Daszka
😆
Daszka
Ale tam wieje porządnie.
Efa
Efa
Xenia pogoniła samca, gdy ten przyleciał do gniazda😄
95 Views
95
Efa
Efa
Barlinek jajka same
97 Views
97
9:59 Barlinek na żerdzi
102 Views
102
Godz 1:26 w nocy nastąpił atak puszczyka na Tajgę siedzącą na krawędzi gniazda. Film na Forum.
104 Views
104
kolorowadama3
Znowu... Nie daje jej spokoju 🙁
Inspe
Trzy doby i trzy ataki, w nocy
Lili
🤔😒
Tajga przy gnieździe ale nie śpi, czuwa
103 Views
103
Lili
🤔
127oskarALFA
Tajga zamiast czuwania powinna wysiadywać jajka , smutne to , bo prawdopodobnie w tym pięknym gnieździe poraz kolejny w tym roku narodzin życia tam nie będzie - obym się mylił ....
😢
Xenia i młody, ... nad jajkami https://youtu.be/yube78MXAgs
107 Views
107
Lili
👌🏻🤩
Iwona65
Druga, jak dla mnie,  najlepsza taka akcja. Pierwsza to z 3 lata temu. Werwa jadła na podeście,  doleciał Rafik, zrobił swoje i poleciał. A Werwa w tym czasie nie przerwała jedzenia i zastanawiałam się wtedy czy ona to w ogóle odnotowała. A Rafik to raczej długodystansowiec w tych sprawach
😆
Daszka
Ha ha! I wędrusy też czasem potrafią być dzikie w tych sprawach, nie tylko pustułki😁.
Daszka
Przygruchała sobie nastolatka, to teraz ma😆.
😆
ale akcja ;)
Tajga na krawędzi siedzi cała w  blasku.
83 Views
83
Xenia na żerdzi siedzi i nie nawołuje.
82 Views
82
Tajga cały czas siedzi w gnieździe, może w końcu doczeka się partnera
107 Views
107
Wydaje mi sie, że u Xeni jest drugie jajko, ale nie było w pełni widoczne,  a w tym podłożu z liśćmi trudno być pewnym.
128 Views
128
Lili
😍
buber
Taki zrzut na szybko https://zapodaj.net/plik-NNg3LIiEYX
Są dwa!!
Wieslawa42
jest napewno
No niestety w Trzebieży znowu puszczyk :(
😢
107 Views
107
Lili
🤔
Eh, wywołałam wilka z lasu... No przepiękny jest, jednak moje serduszko ciągnie do sokołów 🫤 one nie mają z nim szans, a jak będą młode, to na bank wybierze, skoro się tam cały czas kręci...
Tajga cały czas śpi na obrzeżu gniazda... przez tego puszczyka już nie wiem, czy wolałabym, żeby były jajka, czy lepiej nie... puszczyk piękny, ale mógłby żyć swoim życiem i nie interesować się sokołami 🙁
95 Views
95
Efa
Efa
Barlinek: co to za odgłosy ?
90 Views
90
Efa
Efa
ooo to nie słyszałam tam jeszcze i nie sądziłam, że o tej porze mogą być słyszane, włączyłam merlina i przestał się odzywać, dzięki za info :)
buber
Birdnet mi pokazuje, że to głos żurawia. Tam często je słychać.
Efa
Efa
Xenia śpi, więc nic niepokojącego dla niej
Efa
Efa
Xenia śpi z głową w piórach, ale już by mogła znosić następne jajko. Ciekawe jaki ona będzie miała czas pomiędzy zniesieniami.
80 Views
80
Inspe
O godz 21:41 minie dopiero 56 godzin (od 13:41 ;23.03.26)
Efa
Efa
Nowa z PKiNu zniosła po 54h z kawałkiem, dlatego napisałam, że by mogła znieść .... ma czas, nawet 100h 😁
Inspe
Byle do północy. Bo idziemy spać.
Efa
Efa
no obudziła się 😀
Efa
Efa
eh no i znowu głowa w piórach
More