Display: All
https://zapodaj.net/plik-QXLhjZWQHW  Do Tajgi amant przyleciał ;)
107 Views
107
Tajga wygląda jakby jajko znosiła. Ja już odpadam, nie mogę jej kręcić.Czuwajcie, może jednak nie jest z nią tak žle.
91 Views
91
Uuuuu... pierwszy raz w Barlinku widzę dzieciaka na jajkach😁
102 Views
102
15:43 nadal dzielnie siedzi 😀
monikam54
W sumie fajna propozycja imienia dla niego na konkurs - Dzieciak 😆😀
Daszka
😆
Daszka
Ale tam wieje porządnie.
Efa
Efa
Xenia pogoniła samca, gdy ten przyleciał do gniazda😄
95 Views
95
Efa
Efa
Barlinek jajka same
97 Views
97
9:59 Barlinek na żerdzi
102 Views
102
Godz 1:26 w nocy nastąpił atak puszczyka na Tajgę siedzącą na krawędzi gniazda. Film na Forum.
104 Views
104
kolorowadama3
Znowu... Nie daje jej spokoju 🙁
Inspe
Trzy doby i trzy ataki, w nocy
Lili
🤔😒
Tajga przy gnieździe ale nie śpi, czuwa
103 Views
103
Lili
🤔
127oskarALFA
Tajga zamiast czuwania powinna wysiadywać jajka , smutne to , bo prawdopodobnie w tym pięknym gnieździe poraz kolejny w tym roku narodzin życia tam nie będzie - obym się mylił ....
😢
Xenia i młody, ... nad jajkami https://youtu.be/yube78MXAgs
107 Views
107
Lili
👌🏻🤩
Iwona65
Druga, jak dla mnie,  najlepsza taka akcja. Pierwsza to z 3 lata temu. Werwa jadła na podeście,  doleciał Rafik, zrobił swoje i poleciał. A Werwa w tym czasie nie przerwała jedzenia i zastanawiałam się wtedy czy ona to w ogóle odnotowała. A Rafik to raczej długodystansowiec w tych sprawach
😆
Daszka
Ha ha! I wędrusy też czasem potrafią być dzikie w tych sprawach, nie tylko pustułki😁.
Daszka
Przygruchała sobie nastolatka, to teraz ma😆.
😆
ale akcja ;)
Tajga na krawędzi siedzi cała w  blasku.
83 Views
83
Xenia na żerdzi siedzi i nie nawołuje.
82 Views
82
Tajga cały czas siedzi w gnieździe, może w końcu doczeka się partnera
107 Views
107
Wydaje mi sie, że u Xeni jest drugie jajko, ale nie było w pełni widoczne,  a w tym podłożu z liśćmi trudno być pewnym.
128 Views
128
Lili
😍
buber
Taki zrzut na szybko https://zapodaj.net/plik-NNg3LIiEYX
Są dwa!!
Wieslawa42
jest napewno
No niestety w Trzebieży znowu puszczyk :(
😢
107 Views
107
Lili
🤔
Eh, wywołałam wilka z lasu... No przepiękny jest, jednak moje serduszko ciągnie do sokołów 🫤 one nie mają z nim szans, a jak będą młode, to na bank wybierze, skoro się tam cały czas kręci...
Tajga cały czas śpi na obrzeżu gniazda... przez tego puszczyka już nie wiem, czy wolałabym, żeby były jajka, czy lepiej nie... puszczyk piękny, ale mógłby żyć swoim życiem i nie interesować się sokołami 🙁
95 Views
95
More