Display: All
Efa
Efa
Hrabia zszedł z jajek i odleciał o 9:11
59 Views
59
Efa
Efa
O 9:19 przyleciała samica i okryła jajka
Skierek z posiłkiem
127 Views
127
Kanela
W koncu Astra zdecydowała się odebrać jak Skierek podszedł z prezentem pod samo wejście :)
Kanela
A Astra znowu nie chce wziąć 😅
tarodo
on chyba nie wierzy że to Skierek  😂
😁
Kawęczyn nawiedził intruz, chyba samica 5 ED
118 Views
118
Mimi
Ja z liter dostrzegam D, ale też na zasadzie: raczej/chyba. Jednak na pewno nie jest to 5ED, ponieważ samica 5ED posiada nadajnik i zieloną obrączkę ornitologiczną, a ten intruz nie ma telemetrii i obrączkę ma żółtą.
oczami.ptakow
Po czym wnioskujesz, że to akurat ona była? Udało się nagrać?
58basik
Nagranie jest, odczyt jednak mocno utrudniony, być może to samiec z 3
Czyli dlatego rano Czarnooka tak wypadła z gniazda z alarmem. Z tego co czytam na sokołopedii, to 5ED ma plecaczek.
jur
jur
W Kawęczynie jajka były same pół godziny.
101 Views
101
SIekierki, 14:00 Astra na jajkach, chyba dłużej już lezy, bo jakby znudzona. Dyszy, słońce na nią bezpośrednio pada
99 Views
99
Astra, poleciała, Skierka nie widać
111 Views
111
Czarnooka zerwała się z krzykiem z gniazda na podest, a później drąc się odleciała.
98 Views
98
Jest Apasz na jajkach.
Nela już raczej finisz na trzech jajkach?
94 Views
94
A w Kawęczynie na jajkach Apasz.
111 Views
111
Żerań, Ciepłosław na jajuszkach, głowa mu chodzi, jak za latającą muchą 😂
103 Views
103
zobaczyłam na własne oczy 4 jajka pałacowe
108 Views
108
Lili
Witaj Marsz 😍 Dawno  TU nie Byłaś.  Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej😘
Efa
Efa
pewnie zmiana była na samicę :)
Efa
Efa
Hrabia na zmianie
97 Views
97
Czyżby plany na większą rodzinę? https://youtu.be/jFxY1YEY-so
109 Views
109
Efa
Efa
To by się zapisało w historii Pałacu, ale wątpię ;).
Nela ma 3 jajka
107 Views
107
Lili
🥰
Jest Hrabia.
106 Views
106
More