Display: All
Tajga siedzi na obręczy gniazda, 23:10
79 Views
79
Amika
Tajga odleciała o 0:52. Odlot spokojny.
Dan21
Każdy kolejny atak był późniejszy, więc jest szansa, że jak trend się utrzyma to może w końcu będzie na tyle jasno, że Tajga go pogoni 😇
Tajga w gnieździe 20:48
82 Views
82
czy Wy też nie macie dostępu do gniada w Dolinie Baryczy?
105 Views
105
Chyba nic z tym nie zrobią by nie niepokoić ptaków
Wieslawa42
nie mam od pau godzin
daro40-40@o2.pl
Nie mam
tez, ubolewam.
Może kamera się rozładowała
Tajga pierw wylegiwała się w dołku, teraz nad nim siedzi...
81 Views
81
Barlinek - Dzieciak na zmianie 😀
88 Views
88
Daszka
I właśnie Xenia go wyrzuciła😁.
monikam54
Zamiast siedzieć na jajcach , to siedzi na tarasie widokowym 🫣
Ok. 2.37 czwarte jajo.
122 Views
122
Lili
😍😍
Barlinek - Dzieciak ma swój dyżur na jajkach 🥹🥹
116 Views
116
tarodo
jak na dzieciaka to dobrze wywiązuje się z obowiązków
monikam54
Zaczyna padać 🫣
06:52 Zmiana - młodociany partner odlatuje
https://youtu.be/o_7TBO7q8js?si=hZ0dQE1jg6SmjQEY
116 Views
116
https://zapodaj.net/plik-5sCZcotJSv
Barlinek, zmokła kura robi kąpiel jajku
114 Views
114
Tajga obecna 😊
115 Views
115
monikam54
Już jej nie ma
Efa
Efa
Jak kopulacja na jajkach .. to wiadomo gdzie
115 Views
115
Iwona65
Efa, jeśli sobie życzysz.... 
https://youtu.be/ltSTI65svF0?is=RcNm7UfX5OxAmdP4
Efa
Efa
dorzuciłam na forum, nie może się zmarnować 😆
Jabo
Szatan nie kogut:)
Iwona65
No proszę, proszę. Kogo my tu mamy. Witaj Jabo
Lili
🙃
Barlinek, młody siedzi.
113 Views
113
monikam54
On mnie rozczula 🥹
Daszka
Mnie też🙂.
Czy tylko ja teraz siedzę z zaciśniętymi mocno kciukami patrząc na Tajgę siedząca w dołku? 😃🤩
103 Views
103
Marlena72
Tajga tak ma, sezon wstecz sytuacja wyglądała podobnie..., cieszy mnie jednak  że  ona jest 😊
monikam54
Ja z jednej strony bym chciała obserwować Tajgę i nowego w roli rodziców , ale chyba nie mam aż takiego zdrowia i nerwów na akcje z puszczykiem..
Daszka
No ja już krzyżyk postawiłam na jajkach Tajgi. Myślę, że z jakiegoś zdrowotnego, albo stresowego powodu już u niej jajek nie będzie. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia. Poza tym nie wiem, czy miałabym nerwy na obserwowanie lęgu przy tych akcjach z puszczykiem. Nie sądzę, żeby to się dobrze skończyło.
kolorowadama3
Mnie nurtowało z czyjego powodu nie ma jajek w tym gnieździe i stawiałam na Tajgę ale jak zniknął Forest i pojawił się nowy samiec to pomyślałam "a może...? " 
Ale też mam ambiwalentne odczucia. Z jednej strony bardzo bym chciała bo to bliskie mi gniazdo a z drugiej jak miała by się powtórzyć historia z puszczykiem...
Czasami można mieć prawie identyczny tok myślenia......
Iwona65
Ale jakby co, to nie tylko Ty
Amika
Możesz na razie je puścić 😀
kolorowadama3
No nieee, knykcie mi zbielały a ona se poleciała jakby nigdy nic...
Terka
Nie pierwszy raz nas mami...ale sprawy idą w dobrym kierunku.
kolorowadama3
I poleciała a jajka brak. 
Z Tajgą to jest jak z reprezentacją piłki nożnej - niby człowiek wiedział, ale się łudził 🙈
..I coś jest w tym porównaniu...🤔😀
Tajga w pozycji znoszącej.
79 Views
79
Lili
😉
Iwona65
Myślę, że i tak nie zniesie. I obym nie miała racji. I nie sądzę,  żeby obecność puszczyka miała z tym coś wspólnego
Terka
Natura lubi zaskakiwać. Myślę, że zniesie jajko, ale czy się coś wykluje...zobaczymy.
Iwona65
No właśnie mam nadzieję na taką niespodzianką
W Barlinku dzieciak siedzi:) No fajny jest:)
81 Views
81
Iwona65
Ja tam zaglądam, ale właśnie jego najczęściej zastaję
More