Display: All
na ff piszą, że Prezesa znaleziono martwego...jakaś dziwna passa się dzieje, to już TRZECI syn Gigi, który ginie w tym roku (Panicz i Junior wcześniej)
127 Views
127
Lili
😪
Oliwia
Zastanawiam się na ile dziwna passa a na ile wzrosła choć trochę świadomość ludzi i zaczęli zgłaszać ptaki z obrączkami (może nie zawsze w dobre miejsce). Śmiertelność wcześniej była pewnie ta sama, ale ptaki mogły być utylizowane bez identyfikacji
Daszka
Też o tym pomyślałam, że więcej ludzi zgłasza znalezione ptaki. Ale zgłoszony został w jak najbardziej dobre miejsce, czyli dokładnie tam, gdzie zgłasza się odczytane obrączki. Nie wymagajmy od ludzi, żeby identyfikowali każdy gatunek i szukali odpowiedniego dla danego gatunku stowarzyszenia😉.
dawnnight
So sad
Dan21
4 bo jeszcze Varso 😥
oczami.ptakow
Co do Varso nie ma pewności. Zapewne nie żyje, ale nie możemy tego zakładać z góry.
dokładnie, taka Falka czy Ziuta to przykłady,że może przeżyć... one dostawały dwukrotnie lanie i pokazywały się po tym laniu (Falka od Tercji, Ziuta od Wrotki dwa razy). No i Gdynek kiedyś miał starcie z naszym ulubionym dzikusem - Rafikiem zanim się osiedlił w Łodzi
Dan21
To prawda, ale fakt że go nie ma, a rzadko się zdarza, że jak już miał parę i rewir to tak sobie znika, chociaż się zdarza.
Bożka
Bardzo przykra wiadomość 😢 Ta data znalezienia mnie zastanawia ...
niza
Ja dopiero po czasie zobaczyłam datę, smutne to bardzo i dziwne zarazem.
Dan21
A kiedy był widziany ostatnio na Żeraniu?
oczami.ptakow
Miesiąc przed znalezieniem o ile dobrze pamiętam.
Dan21
Tak, początek lutego ale na koniec lutego był już Ciepłosław. Więc hmm.. chyba to nie mogła być ich walka tylko inna przyczyna
oczami.ptakow
Myślę, że nie zginął w walce. Albo w walce, ale raczej nie z Ciepłosławem.
Skierek był z kolacją, przekazanie wewnątrz budki.
114 Views
114
Efa
Efa
Astra zeszła z jajek
139 Views
139
A kamera 6 nadal nie działa. Czy to już tak będzie?
145 Views
145
Lili
🤔
Nie wierzę własnym oczom, SKIEREK NA JAJKACH!
133 Views
133
niza
😆
Daszka
Przez sekundę uwierzyłam. Nawet zdążyłam powiedzieć głośne O ku....a!🤣
🤣
Efa
Efa
Udało Ci się 😆
jur
jur
😆😆😆
monikam54
Ej bo już miałam nadzieję że dostał olśnienia po tylu latach 🤣
tarodo
przez moment byłam w szoku
Antonówka
Też na chwilę zapomniałam, że dziś 1.04 😁
Oliwia
Czyli wiara w Skierka dalej się tli :-)
...prima aprilis ?  😅😅😅
Oliwia
Niestety :-p
Wieslawa42
super
Wrócił podgląd na Siekierkach na kamerze 2 i 3 ❤️
116 Views
116
Lili
👍🏻
Ciepłosław na jajkach
104 Views
104
Kam2 na górze.
96 Views
96
17:17 Bosa wysiaduje jaja w domu, a na szczycie dachu siedzą dwa sokoły. Myślę, że Gniewko znowu wrócił.
93 Views
93
Octopus
To samo wydarzyło się 28 marca. Hrabia podleciał blisko, by przyjrzeć się intruzowi, a potem obaj usiedli na szczycie dachu. Następnie Hrabia zaatakował Bosę, która krzyczała przy balustradzie.
https://zapodaj.net/plik-cQzTZeoDsL
jur
jur
Zauważyliście jak dołek na PKIN-e ruszył w stronę drzwi i po skosie do sypialni ? 
92 Views
92
jolajola
jak co roku?
Stoję pod kominem, Astra opuściła gniazdo, Skierka nie widziałam
100 Views
100
Oliwia
Ktoś wrócił na galerię powyżej gniazda (Skierek), Astra już ponownie w gnieździe
Pozdrowienia dla Astry 😉 , wszyscy trzymamy kciuki  za kolejny CUD  😘
Iwona65
Zimniej jest na dworze, niż w zeszłym roku o tej porze. Ale z drugiej strony przerwy w inkubacji są krótsze bo Skierek często z żarciem bywa
I ponownie Ciepłosław na jajkach
120 Views
120
Efa
Efa
PKiN kolejny dzień nie działa cam6. Nie można jej zdalnie zresetować albo coś? ;)
125 Views
125
Efa
Efa
Hrabia wstał z jajek i odleciał..
121 Views
121
Efa
Efa
nowa na jajkach
Ciepłosław na jajkach :)
123 Views
123
Oliwia
Już Nelcia wróciła
More