Display: All
Dziś był Intruz na G1 , są zdjęcia na FB. Czekam może FF 58basik coś wstawi i się uda odczytać kto.
76 Views
76
Lili
🤔😏
58basik
Filmik z wizyty Falki na forum
Falka 😳
monikam54
Chociaż wiemy że żyje. Bardzo pechowa , mam nadzieję że w końcu znajdzie swoje miejsce 😔
...mógłby gdzieś Falco poderwać Falkę  i wszyscy byliby zadowoleni 🥰😁
😆
Para pustułek na G1
75 Views
75
Ciekawa jestem jak w tym roku będzie wyglądała sytuacja na G1, czy będą akcje jak rok temu. Widać chętni na zasiedlenie tego gniazda są, ale i nasze sokoły też go nie odpuścili.
Rafik na podeście już dość długo. Ale Werwa nie chce mu oddać zmiany na jajkach
69 Views
69
A ja z takim pytaniem, bo jestem obserwatorem amatorem. Rafik bez obrączek to rozumiem, że nieznane pochodzenie, a Werwa skąd pochodzi?
69 Views
69
Bardzo dziękuję za odpowiedź i podrzucenie filmiku:)
Lili
😉🖐🏻
elik
O Werwie nic nie wiemy, 2 lata temu, podczas obrączkowania młodych, samica w obronie lęgu weszła do budki, Admin ją sprytnie złapał i zaobrączkował
elik
..ależ to była , piękna akcja Admina 🤗
niza
Pamiętam to jak dziś, ale byłam wtedy w szoku 😉
G1 - Ktos w budce 😉- uciekaj póki Ci życie miłe
77 Views
77
Dorcia
Pustułki, parka
IzaEs
Ktoś inny 😉 i teraz znowu jest 🫣
..I znowu są ...strach się bać.🫢
Ponownie 2HE w Płocku na G1. https://zapodaj.net/plik-Z96zrrtlSv
59 Views
59
teraz też siedzi
Werwa zrobiła sobie z G1 jadalnię. Jeszcze parę minut temu śniadanie kręciło się po gnieździe. https://zapodaj.net/plik-6uPzVKyu0k
59 Views
59
Rafik zasiada na jajkach
58 Views
58
Rafik z jajkami gada 🤗
60 Views
60
Pustułka na G1, ciekawe jak w tym roku będzie...
79 Views
79
127oskarALFA
Niezadobre miejsce dla pustułek .....
dwa lata temu się udało, ale na G2...
Rafik dał jeszcze Werwie zmianę przed nocką :)
93 Views
93
20:15 Rafik nie chce oddać zmiany :P
21:11 Werwa w końcu wyprasza Rafika z budki :P
Na G1 gołąbek przyleciał na zwiady
75 Views
75
byle Rafik tam go nie zobaczył
62 Views
62
Lili
👍🏻
G1 Odwiedziła dzisiaj również młoda śliczniutka, samica 2HE Urodzona w Wołominie, w 2025 roku
Rodzice Szponek i Tori. Filmik na forum https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/plock/30985-sokol-wedrowny-orlen-plock-2026?start=60#320840
92 Views
92
powsinoga
prawnuczka Bryzy i Bosmana 🥰
Dobre geny. Szczęśliwości malutka 🥰
Samce pustułki tłuką się na G1 https://youtu.be/rYplpRcNPVY
75 Views
75
ale fikoła wywinął na końcu... :)
Oni jeszcze nie wiedzą, że to średnio ma sens 😂
More