Wczoraj obejrzałem filmik z tym samcem-intruzem i wydawał mi się nieco znajomy. Zauważyłem, że jest trochę podobny do Ejbera. https://zapodaj.net/plik-xZwgmwvX4O https://m.youtube.com/watch?v=mU54K9Il5Vk http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/warszawa/30978-sokol-wedrowny-pgnig-termika-kaweczyn-warszawa-2026?start=35