jakieś nagranie ( poza tym co na FB stowarzyszenia) wstawił na Forum użytkownik Dan21 . Trzeba [przyznać ze sokolice to niezłe zakapiory - zawodniczki sumo
Ja mam od ok. 3 minuty do końca + powrót Falki, ale to 45 minut nagrań, które trzeba by skleić i przejrzeć bo czasem kamera przeskakiwała do tyłu. Po dzisiejszych nerwach nie dam rady tego zrobić
Wczoraj obejrzałem filmik z tym samcem-intruzem i wydawał mi się nieco znajomy. Zauważyłem, że jest trochę podobny do Ejbera. https://zapodaj.net/plik-xZwgmwvX4O https://m.youtube.com/watch?v=mU54K9Il5Vk http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/warszawa/30978-sokol-wedrowny-pgnig-termika-kaweczyn-warszawa-2026?start=35