Display: All
W roku 2023 Czarnooka gniazdowała z Apaszem 0CV, jest to jej syn z roku 2021 roku, który zastąpił ojca Bielana.

ja uważam, że nie ma tego złego.
Falka wykluła się w roku 2023 w Gdyni i jest córką nieżyjącej już Bryzy (pochodzącej z Niemiec)
i Bosmana (reintrodukowanego pod Wrocławiem).
wymiana genów wyjdzie na dobre
233 Views
233
sokoleoko1968
dla mnie liczy się że czarnooka pokonała młodzsza samice
no raczej na pewno nie pokonała, jeśli to Falka wróciła do gniazda ...v
kolorowadama3
W jaki sposób pokonała skoro to Falka jest w gnieździe?
oczami.ptakow
No właśnie raczej nie pokonała. To Czarnooka jako pierwsza uciekła.
sokoleoko1968
A sorry pomyła
sokoleoko1968
😁
Ech... 🙈Dobrze ze jajka zostaly zabrane 😌 czuje ze coś z nich będzie 💗
216 Views
216
Halinkam
2 lata emu też długo nie było Wrotki na jajach (dłużej jak w tym toku Czarnookiej)  więc je zabrali do inkubatora i z wszystkich 3 wykluły się Shani, Chmielowa i Borowy 🙂 Ja trzymam kciuki za jajeczka Czarnookiej i myślę, że jest duża szansa 🥰
Ale były ogrzewane przez Czarta. Także trochę inna sytuacja.. 
Ja trzymam się nadziei, że może jednak cud się stanie i wykluje się jakiś Szponek :)
ja czuje,że jednak nic z nich nie będzie
223 Views
223
sokoleoko1968
super ze żyje czarnooka
Czarnooka w budce?
216 Views
216
Yvone
jakieś nagranie ( poza tym co na FB stowarzyszenia) wstawił na Forum użytkownik Dan21  . Trzeba [przyznać ze sokolice to niezłe zakapiory - zawodniczki sumo
Amika
Ja mam od ok. 3 minuty do końca + powrót Falki, ale to 45 minut nagrań, które trzeba by skleić i przejrzeć bo czasem kamera przeskakiwała do tyłu. Po dzisiejszych nerwach nie dam rady tego zrobić
jur
jur
Falka.
Mi się wydaje że to właśnie czarnooka jest 🥺
xand
Falka
Amika
To Falka, Wróciła po 1,5 minuty
Czarnooka na 100% tylko ona ma taki głos
189 Views
189
Dużo osób weszło, obraz staje i nie będziemy wiedzieć co sie dzieje dalej
204 Views
204
tarodo
najgorzej jak obie padną od ran i wycieńczenia
oczami.ptakow
Na razie od około 10 minut to samo jest. Chyba odpoczywają, jeśli można to tak nazwać.
Czarnooka wg mnie wróciła, widać było czarna obrączkę, Falka ją zabije, wyraźnie wygrywa :(
215 Views
215
Dan21
Na końcówce była słaba.. ale na razie odleciała. Może odpuści bo widziałam, że jaj brak.
Lili
🤔😕
niza
Walka na śmierć i życie 😲
tarodo
to Czarnooka słychać po charakterystycznym ciokaniu
oczami.ptakow
Ogólnie Czarnooka w kiepskim stanie, zobacz pióra na głowie choćby, całe potargane. Falka tak nie ma.
potwornicka
Falka w lepszym stanie, kilka ciosów w pierś biednej zadala :( Czarnooka walczy już na śmierć i życie, cholera jasna, nie da się tego oglądać :(
ja wyszłam z poglądu, nie mogę patrzeć na nią :( 
Tak mi jej potwornie żal
😭
😭
Też mi się tak wydaje. Mam nadzieję, że nie stanie się to w gniedzie, na naszych oczach :(
Wydaje mi się, że Czarnooka i Falka. Po wyglądzie i głosie.
174 Views
174
oczami.ptakow
Jedna ewidentnie jaśniejsza ( Falka ), druga ewidentnie ciemniejsza ( Czarnooka ).
jur
jur
To Czarnooka po głosie można rozpoznać !!!
165 Views
165
Daszka
Aż mi się gorąco zrobiło!
niza
😯
Kto to
165 Views
165
Daszka
O matko! Ciężko się się na to patrzy.
Daszka
Czy to możliwe, że Czarnooka wróciła? Czy kolejna pretendentka do gniazda? Na pewno ma obrączki.
tarodo
obie mają obrączki być może to Czarnooka wróciła
21:12 bitwa dwóch sokołów w gnieździe (Kawęczyn)
153 Views
153
Sharre80
Kawęczyn
Daszka
Ale się dzieje! Kawęczyn oczywiście!
W którym?
Falka śpi w gnieździe 
152 Views
152
dlaczego nie ma jaj?
177 Views
177
kolorowadama3
Bo zostały zabrane wczoraj wieczorem. Przewiń boksik w dół, działo się wczoraj
bo nie ma Czarnookiej i zostały zabrane
Wczoraj obejrzałem filmik z tym samcem-intruzem i wydawał mi się nieco znajomy. Zauważyłem, że jest trochę podobny do Ejbera.
https://zapodaj.net/plik-xZwgmwvX4O
https://m.youtube.com/watch?v=mU54K9Il5Vk
http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/warszawa/30978-sokol-wedrowny-pgnig-termika-kaweczyn-warszawa-2026?start=35
164 Views
164
Ciepłosław na zmianie 😀
150 Views
150
More