Display: All
Ale wielka kolacja dla jedynaka
84 Views
84
Mamcia podjadła i zapas w rogu zostawiła na później
89 Views
89
O rany, jaki puszysty dywan 😂😂
84 Views
84
Koszalin , mama mnie zostawiła, 
https://youtu.be/wHKMSzRzYuI?is=GU9qIJLkdSieQ1gF
87 Views
87
Lili
🙃😘
A było tak czyściutko 😂
75 Views
75
IzaEs
Ale jaki śliczny maluszek się prezentuje,  leży na pleckach i piska
IzaEs
Gdzie ta matka poleciała
IzaEs
Jest uff
Tatuś z maluchem
88 Views
88
jest pisklaczek 😀😀😀😀😀😀😀
100 Views
100
Ulade
Remontują coś i straszą biedną Nilę
89 Views
89
Gawi
A, tam, tu się zapytam, Kwidzyn, Dolina i Płock jeszcze nic, składały przed Nilą   https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/tabele-zniesien-i-kluc/31001-tabela-zniesien-kluc-2026#318592
Iwona65
W Kwidzynie jedno jajko odpadło, mogło być to pierwsze do wyklucia. Najważniejsze jednak, że dzisiaj dobrze poszło w obu gniazdach, trochę takich ostatnio pechowych
Płock ma jeszcze czas. 3 i 4 jajko było 18 i 20 marca. A u Nili 3 było 16
Antonówka
Dolina i Kwidzyn już w drodze ;) Płock ostatnie jajko miał najpóźniej, pewnie do końca tygodnia coś się ruszy.
Inspe
Brawo NILA🌹🍀💐 Przeżywała bardzo.
Lili
😘
Koszalin jest wacik
76 Views
76
elik
Inspe
☘️🍀🌹🐣🥚🍀
Lili
😘👍🏻
niza
Pięknie piszczy, słychać go idealnie, pokazała na chwilę, jeszcze mokry
Godz 9:23, Słychać pisklaczka, ale to jeszcze jest jakby szczekanie z jajka
76 Views
76
Wieslawa42
jest pęknieta skorupka
Kanela
Właśnie było widać dziurkę :)
Jajka widoczne o 6.01, oznak klucia na razie nie widać.
65 Views
65
Dopiero co przestawiono kamerę 1 a tu jajka zaczynają uciekać z dołka i już prawie ich nie widać 🥲
84 Views
84
I poprawiona już :)
muriel
Nie wiem, czy to nie Nila sama grzecznie przetoczyła jajka znów pod kamerę - o 13.22 ;)
Ona z nimi jeździ po całym dołku 😅
Dan21
Widocznie za bardzo byliśmy niecierpliwi 😇😇😇
Wydaje mi się, że Nila na razie zupełnie spokojnie siedzi i na szybkie klucie nie bardzo można liczyć. Dziwne trochę, bo w ub. roku (sprawdziłam właśnie) ostatnie jajko było 18.03., a klucia już 17.04. 🤔
76 Views
76
Inspe
Daj jej jeszcze 1 -2 dni. Jajka cichutkie.  U Nili jajka pękają na pół, bardzo szybkie klucie jest, jak już pora na nie przyjdzie.
Słychać już szczekanie
Inspe
ja słuchałam gdy jeszcze spały w jajkach, przed 6 rano
muriel
Oby😀
Dziękujemy za zmianę ustawienia kamery 🙂
68 Views
68
Ponawiam pytanie/prośbę FF Hugx2 sprzed paru dni w sprawie ustawienia kamery nr 1.   Jutro już może  być co oglądać z  bliska 😀
64 Views
64
Poprawiona :D
muriel
Wow, super, wielkie dzięki 😀👋🏻
More