Display: All
w Dolinie jest już wacik.
111 Views
111
5,44 spotkanie Tajgi z samcem
104 Views
104
Bosa odleciała Borek zasiadł
87 Views
87
Kluje się I w Baryczy
76 Views
76
elik
gdy Borek przyleciał na zmianę maluch praktycznie już był na świecie
82 Views
82
niza
Ty zbóju, zostaw kamerę w spokoju 😄
Puszczyk urzęduje w gnieździe
66 Views
66
Lili
🙄
Iwona65
I cały czas nadaje
60 Views
60
Ja nie czekam na jajka w Trzebieży, po co kolejna tragedia. Puszczyk znowu zaatakował Tajgę
66 Views
66
Lili
🤔
Dan21
I jest mega skuteczny, bo kilka dobrych nocy pozwalał Tajdze spać, a dziś postanowił przepuścić atak. Nawet jak Tajga była z jajem w kanale, to ruch puszczyka jest chyba rokujący na NIE
niza
Jestem tego samego zdania. To jest ewidentnie rewir należący do puszczyka, a on nie pozwala na spokojne egzystowanie razem z sokołem. Albo jedno albo drugie. Póki co górą jest puszczyk.
To przykre, ale mam takie samo zdanie.
22.13 Puszczyk wrzasnął i Tajga zwiała. A wyglądało że jajo idzie...
64 Views
64
Amika
To nie tylko wrzask był ale i atak z tyłu. Widać to na zapisach.
22.13 atak na Tajgę..!
61 Views
61
Lili
😒
Amika
Najpierw przeleciała jej przed oczami a potem z tyłu zaatakowała
Czy to wreszcie jajo bieży do Trzebieży https://zapodaj.net/images/046a446084dec.jpg
71 Views
71
Amika
Sowa wróżbę rozwaliła.
Coś właśnie Tajgę zaatakowało :(
Lili
😍😃🤗
Amika
Ja wróżę, że tym razem jajo będzie
Iwona65
A tak na poważnie- już jakiś czas temu, tak z tydzień, może 10 dni temu zainteresowałam pewne osoby jej przypadkiem. Tzn. przekazałam wszystkie dane na temat jej zniesień, kluć, odchowanych piskląt i w jakich okolicznościach ginęły. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Tajga miała/ma wszystkie zachowania godowe. I to, że jest silna i zdrowa o czym świadczy fakt, że nastukała już niejednej obcej samicy. Temat był poruszony na zajęciach studiów weterynaryjnych. Podsumowanie to głównie przypuszczenia, bo bez badań nikt nie postawi diagnozy. Jednak przeważała opinia o zaburzeniach hormonalnych. Że prawdopodobnie zachodzi nawet początkowy proces powstawania żółtka. Zresztą ona nawet teraz pojawia się przy gnieździe w pewnych regularnych cyklach. Uffff..... a się napisałam
Jeśli do rana w Trzebieży jajko się ostanie,
to szampan pójdzie w ruch — będzie świętowanie 🥂
Iwona65
Jej by się tego chciało, gdyby odpowiednią moc ciało miało
Tajgunia kochana, znów nas robi w barana :)
Amika
Ogon z lekka rozłożyła, to nadzieja w nas wstąpiła
Iwona65
Ja zwariuję, jak Ci się rymuje
Amika
Pal licho rymy, jak jajo zobaczymy
Iwona65
Nooooo. Zdecydowanie tak
Może coś w końcu będzie
75 Views
75
Tajga od 17:50 w gnieździe
75 Views
75
Jajeczka szczekają a Borek mikser odpalił 😁
99 Views
99
pip u Borków
115 Views
115
Inspe
Dolina Baryczy" jedno szczeka"  ale samica jeszcze spokojna, nawet nie turla.
More