Display: All
Wieczorna randka w Kawęczynie, ona w budce,  on w progu. Ona cioka, on jak zamurowany.
96 Views
96
Możemy się złościć na Skierka czy podśmiewać, czasem martwić ale jako karmiciel Astry sprawdza się na piątkę. Są przerwy w inkubacji ale nie takie długie i może zobaczymy waciki za trzy , cztery dni.
102 Views
102
niza
Padłam dzisiaj na kolana. To jest wiekopomna chwila, Skierek na jajkach. Już mnie chyba nic nie zdziwi. Muszą być w tym roku małe, jak nic!
..a jaka radość na boksiku i poruszenie wśród  FF 🤩
niza
Kysza, bo to jest data do zapisania w kalendarzu. Ja sobie z forum aż "ukradłam" zdjęcia i zapisałam na komputerze. Do tej pory nie mogę wyjść z szoku 😁
Oliwia
Żeby tym zrywem nie wyczerpał limitu cudów dla Siekierek
Oliwia , cuda dopiero przed nami 😍
niza
Oliwia, oby nieee 😅
tarodo
może już w zeszłym roku zaczął karmić Astre tylko nie tak na wizji i udało jej się mieć chociaż jednego Cudnego może w tym roku będzie chociaż parka
niza
Na pewno tak było, już kiedyś to właśnie pisałam. Musiał ją dokarmiać, jednak czas poświęcony na polowanie to byłoby zbyt długo dla jajek, a gdzie jeszcze konsumpcja. Skierek z roku na rok nam "dorasta" 😄
Skierek siedzi!!!!
107 Views
107
Lili
🙃
niza
Nie wierzę!!! Opadła mi szczęka i nie mogłam zamknąć 😲😲😲 Na starość się w końcu nauczył, o rany, no nie mogę
Iwona65
A ja nie mogłam znaleźć szczęki po rozdziawiwniu japy
niza
😁
Kanela
Wrzucę zaraz na forum post, ale muszę dojść do siebie po tym co zobaczyłam, on normalnie zasypiał na jajkach, może jeszcze mu się spodoba 😂
tarodo
jeszcze przed nim opieka i karmienie wacika może też nas zaskoczy
Kanela
Włączyłam Siekierki o 18.33 i zobaczyłam Skierka na jajkach, zszedł o 18.47. I tym razem naprawdę siedział i nie było to przypadkiem na kilka sekund :D
Amika
Ja trafiłam już na końcówkę, po Twoim wpisie
tarodo
może wzrok mu się na tyle pogorszył że nie widzi jajek więc sobie usiadł 🤣
elik
klękajcie narody 😮
Kanela
Teraz wstał i usiadł tak nieporadnie że jaja poza nim, ale wcześniej siedział tak że chyba grzał i nawet zasypiał
Widziałam.......😊wszyscy wiemy od dawna , że sokoły po kryjomu czytają nasz boksik 😉napisałam dzisiaj , że pewnie w najbliższym 5 - leciu nauczy się Skierek zasiadać,  to postanowił udowodnić ,że  od dawna to potrafi , tylko ...
hemoroidy 🤣(  co rozgryzła Daszka )
Lili
😉
niza
😆
Amika
😄
aalina
Jeszcze ze dwa lata i się ogarnie. Będzie wzorowy tatuś.
kam4 na pkin systematycznie przesuwa się na dołek ;pp wykorzystując chwilę nie uwagi wysiadującej pary aby ich nie płoszyć ;p
140 Views
140
Falka, nie chce wywierać presji, ale koszmarnie popsułaś nam statystyke pisklaków z Termiki w tym roku, mogłabyś znieść jakieś jajka?
128 Views
128
jur
jur
Przecież ona jeszcze zniesie 😁
ciekawe czy i tu znów jej ktoś nie wykurzy, znając ją to można się tego spodziewać
..chyba jeszcze nic straconego, szansa jest 🤔
Czy wiadomo co z jajkami Czarnookiej? Wiem że były zalężone ale czy będą młode?
115 Views
115
tarodo
oprócz wiadomości że dwa są żywe nie było innych informacji
niza
Wszystko jest na forum, trzeba czytać.
jur
jur
Dobrze jest od razu dodać link do posta na Forum 😉
Kolejny mój ulubieniec na jajkach  - piękny Ciepłosław 😍
110 Views
110
Skierek przytargał dla Astry całą sójkę, Astra je na kracie.
98 Views
98
Daszka
Wow! Może to jednak bardzo dobry chłop jest, tylko siedzieć za bardzo nie może, bo ma hemoroidy😅?
Lili
😄
Iwona65
O to, to . I już wszystko jasne. On schorowany, a ja go wyklinam
😅
Amika
11;07 wróciła do jajek. Szybka jest uwinęła się w 11 minut
elik
już wróciła na jajka
..to się chlop wyrobił na stare lata 😆 , w najblizszym 5 - leciu nauczy się zapewne zasiadać na jajkach 😉
tarodo
może on jest z lekka opóźniony i potrzebuje więcej czasu na wszystko 😅
🤔
Kanela
Jeśli chodzi o to karmienie, to naprawdę dba w tym roku o Astrę, zazwyczaj trzy razy dziennie z czymś jest i baaaardzo cierpliwie czeka aż Astra przejmie łup
... duży plus dla Skierka  👍za ten sezon ( żeby nie przechwalić))
Falka z łupem....pogaduchy w gnieździehttps://zapodaj.net/plik-v7bzaKWr20
71 Views
71
Falka w gnieździe
79 Views
79
Apasz na kracie
81 Views
81
I kolacja na Siekierkach podana wprost do budki, ale tym razem jakiś ogryzek ;)
131 Views
131
Skierek z obiadem, podanie prosto do budki, zdobycz cała ładnie wypiórkowana. Skierek kilka dołków w budce zrobił, na jajka popatrzył i poleciał.
149 Views
149
kolorowadama3
Tyle dobrze, że przynajmniej coś przyniesie. Astra wie że nie można na niego liczyć, co nie zje to skitra i szybko wraca do jajek a szanse na kolejnego cudaczka rosną 🥰
IzaEs
Dzielna Astra 🥰
Ktoś na progu w Kawęczynie nawołuje.
136 Views
136
tarodo
Apasz
Skierek w końcu z posiłkiem dla Astry, podanie do budki :)
159 Views
159
More