Display: All
Dolina, 3 waciki i jajko bez nadzoru
https://zapodaj.net/plik-PQ5GRWvNk8
104 Views
104
elik
wróciła samica
Ile tych wacikow już tam jest w Dolinie 🤔
Tajga w gnieździe..
111 Views
111
Fryckowa2008
22:50 Tajga nadal w gnieździe.
1:30 śpi w gnieździe
tarodo
ja od rana mam tylko paski 😢na obu kamerkach
..zdążyłam napisać,  że jest w gniezdzie i już  tęcza
Kolacja w Dolinie.
88 Views
88
tarodo
teraz ładnie było widać jak karmi tak spokojnie i stara się żeby każdy pojadł
Przyniosła jedzenie i chyba karmi ale że tak była krytykowana to stanęła kuprem w stronę kamery
100 Views
100
ja mam czarną stronę i zero podglądu
Dokładnie 🤪🤪🤪
tarodo
Wygląda na to że całkiem dobrze sobie radzi
Maluchy nadal głodne i same
99 Views
99
Coś się dzieje..być może intruz
..może Borek weźmie sprawy w swoje ręce..
tarodo
nie są już same, a głodny to może być co najwyżej jeden ten z rana a dwa wykluły się kilka godzin temu więc jeszcze mają zapas z żółtka
Dolina B. Karmienie
99 Views
99
Amika
Dzieci patrzcie, jedzenie wam przyniosłam. 
Tatuś upolował. Patrzcie jak ładnie naszykowane.
Nie wiecie jak jeść, pokażę wam jak to się robi. 
No może któreś się skusi i spróbuje urwać sobie kęsa.
Nie? żadne nie chce, no to odniosę do spiżarni.

I to by było na tyle. Zobaczymy kiedy "zaskoczy" i nadzieja w Borku, że jej pokaże jak to się robi
Amika , dokładnie było tak jak opisałaś..ona kręciła się po gnieździe i zakręcona  nie wiedziała co ma robić...
...to młoda mama , nauczy się  
..nie od razu zostaje się  Wrotką❤️
tarodo
dokładnie
Ona chyba nie umie karmić
tarodo
Draka wczoraj też nie umiała trafić z jedzeniem, będzie dobrze pisklęta jeszcze nie muszą jeść jak poczują głód to pójdzie łatwo
Marlena72
Ktoś, coś?, mi obraz się zacina na małym ekranie fona 🫣,kto tak chodzi...z papu ?
Marlena72
Nie wygląda to dobrze ...
To najwyraźniej początkująca mama
No nie wygląda  :(
a po minucie zostawił maluchy i sobie poleciał
75 Views
75
Amika
Zostawił, bo samica coś pokrzykiwała. Może go przywoływała na pomoc.
tarodo
ona coś bardzo się dziś rozgląda może ktoś się tam kręci w pobliżu
przepraszam , są 3 maluchy :), i samiczka przyniosła obiadek
15.59 nadal dwa pisklaki i Borek przejmuje opiekę, ale nic nie przyniósł do jedzenia
63 Views
63
Borek przyniósł jedzenie, zostawił w skrytce, zaopiekował się młodymi a w tym czasie samica odebrała jedzenie i przygotowała. Przecież przez te kilka minut nie zdążyła by zapolować i jeszcze oskubać.
tarodo
dokładnie spiżarka uzupełniona więc dla samicy nawet lepiej jak sobie czasami rozprostuje skrzydła
Trzy
Trzy i karmienie
Są 3.
Jest już czwórka? 
Jeszcze nie.
52 Views
52
W Dolinie chyba 3 pisklaki
58 Views
58
tarodo
Fryckowa2008
Mam takie samo wrażenie - trójeczka
Też mi się tak wydaje
59 Views
59
w Dolinie jest drugi wacik https://zapodaj.net/plik-pfNEPRiCLB
77 Views
77
tarodo
Drugie? 😀

Tak, świeża skorupka i na moment pokazała mokrego pisklaka.
102 Views
102
Dan21
Chyba jednak nadal jeden
muriel
Kurczę, wydawała mi się, że mignął mi drugi, mokry,  ale człowiek czasem widzi nie to co jest, a co bardzo chce zobaczyć. 😅
tarodo
też mi się wydawało że jest drugi
muriel
Jak tak teraz popatrzyłam, to wydaje mi się, że pióra samicy miziające jajko musiałam wziąć za poruszające się pisklę. W cieniu to nie jest duża różnica kolorów.
w Dolinie jest już wacik.
111 Views
111
More