Display: All
W dolinie deszcz, sokolica wygląda jakby ją na pół podzielili
83 Views
83
W Dolinie Baryczy deszcz, sokolica mokra.
86 Views
86
Tajga w gnieździe obserwuje coś zaniepokojona, pewnie puszczyk znowu.
85 Views
85
tarodo
i zniknął przekaz
Witam wieczorową pora. A co to się stało, że zero info na forum z klucia trzeciego? Są dwa, a w kolejnym wpisie już trzy... Ja gdzieś tam niżej na boksiku komuś odpisałam, że są dwa a tu się okazuje, że kolejne dołączyło. Ktoś wie kiedy to maleństwo przyszło na świat?
82 Views
82
tarodo
wszystkie 3 wykluły się wczoraj pierwszy przed godziną 6, drugi około 11:30 a trzeci przed 16
niza
Dziękuję bardzo 😊 Szkoda tylko, że nikt nie odnotował tego na forum, w końcu to ważne wydarzenie.
Tajga zaległa w dołku
81 Views
81
tarodo
tak mi jej szkoda, życie narażała w  walce o gniazdo a i tak nie zapowiada się żeby miała szanse wychować młode 😥
Dolina pisklaki same
93 Views
93
Inspe
Wróciła mama
Tajga spotkała się z samcem, właśnie odleciał
96 Views
96
Iwona65
Wcześniej też widziałam jedno ich spotkanie
114 Views
114
Przed chwilą było karmienie, trzy pisklaki, a czwarty jeszcze w skorupie...
100 Views
100
W dolinie, jakbyco :)
O 13.15 na sekundę pojawił się drugi ze zdobyczą, ale jej nie przekazał ani ptaki nie zamieniły się na gnieździe.
94 Views
94
Dzisiaj o 12.47 jajo które leżało na brzegu gniazda w Dolinie Baryczy wypadło z gniazda. Zostały więc dwa pisklęta i jedno niewyklute jeszcze jajo. Dorosły ptak coraz częściej się kokosi.
90 Views
90
Lili
🤩
Dziękuję za sprostowanie. :)
tarodo
spoko 🙂 każdy się może pomylić bo czasami akcja trwa ułamek sekundy
tarodo
od wczoraj są 3 pisklęta a to co leżało na brzegu to skorupka https://zapodaj.net/plik-V2DDJGZcYO
Czy jest podgląd z Barlinek Bo u mnie jest kręciołek
82 Views
82
daro40-40@o2.pl
A może ktoś więcej informacji o podglądzie napisać w Barlinku Bo dostałem odpowiedź nie jasną
tarodo
w wiadomość poniżej jest takie samo pytanie i kilka odpowiedzi że u innych też nie działa
daro40-40@o2.pl
To jest tak trudno odpisać
tarodo
przecież odpisałam "zobacz poprzednią wiadomość" czy tak trudno przewinąć ekran trochę niżej i sprawdzić
tarodo
zobacz poprzednią wiadomość
Barlinek nie działa u mnie. A u Was jak?
74 Views
74
Wieslawa42
i u mnie też
Inspe
To gniazdo chyba nie obsługuje STREAM360 tylko ktoś inny?
Inspe
Nadleśnictwo BARLINEK ( sorry) w niedzielę nie pracują kamery?  
Gdzie pisać , nie wiem?
Daszka
Od rana jest czarno i kręcioł.
Inspe
Tak czarno i kręci
elik
u mnie również
Inspe
Elik, dzięki
Karmienie ukryte w Dolinie 😁
61 Views
61
Samica bardzo ładnie karmi, na mnie sprawia wrażenie, jakby to nie był jej pierwszy lęg.
102 Views
102
.. widać, że to jej matczyne początki, stara się.... wczoraj już pisalam, że nie od razu zostaje się   Wrotką❤️
muriel
Ona jest jakaś zmienna ;).Mój komentarz, że karmi ładnie odnosił się do innego, późniejszego,  karmienia, niż to z podlinkowanego filmu.  Przy tym późniejszym zachowywała się wręcz perfekcyjnie, ale to poranne... masakra.
Najważniejsze,  ze jest postęp 😊
muriel
A może jednak pierwszy? 🫣https://www.youtube.com/watch?v=8QDTipSEVK8
More