Była zaobrączkowana, , więc nie była totalnym "no name", widziałam , jak podczas obrączkowania maluchów zbierane są do woreczka obrączki po innych ptakach upolowanych przez rodziców , z tego wniosek, że prowadzi się jakąś ewidencję tych znalezionych obrączek. Dlatego zapytałam, czy może gdzieś obrączka poprzedniej partnerki Borka gdzieś nie wypłynęła.
sprzątane po prosu są te obrączki nikt tego nie sprawdza, chyba że (...) coś zobaczy. Nie mamy możliwości powiedzieć co z poprzednią samicą czy samcem, póki truchło nie zostanie znalezione, albo została przegoniona, albo zginęła. Ci co mają już jaja czy lęg bedą walczyć na śmierć i zycie. Ci co nie mieli mogli zostać przegonieni, więc możliwe że samiczka żyje, tylko odpuściła walkę
Pod tym adresem ORANGE https://player.syntion.pl/ dzisiaj 20.04.26 zlikwidowano zakładkę "Barlinek1" . Niestety nie wiem czy były tam nasze sokoły, czy rybołowy, ale zakładka zniknęła. Czyżby chodziło o jakieś umowy z Orange? Tak tylko domniemywam. Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze o pieniądze
Daszka, a kiedy odświeżałaś tę stronę. Ja z telefonu oglądam od dzisiaj. Zakładka rano była. Potem zniknęła. Teraz mam takie zakładki https://zapodaj.net/plik-ChWZGeVUgS