Display: All
Torka karmi
47 Views
47
elik
wyniosła maliznę, maluch raczej nic nie dostał
Torek z posiłkiem dla Torki
45 Views
45
elik
to nie tak, to Torek siedzi na lęgu a Torka chce żeby ustąpił jaj miejsca
elik
Torka w dziobie ma małą porcję, raczej do malucha nie trafiła https://zapodaj.net/plik-JqEZlFpQug
elik
elik
taka to malizna, że raczej przeznaczona do karmienia malucha
Czyściutko w gnieździe u Torki 😊 ale, jak ktoś się stęsknił,  to zapewne   już niedługo wrócą dawne,  swojskie   klimaty  😉.Torka ma  wyjątkowy talent  w tym kierunku ....no ,ale to nie jest przecież  instagramowy  apartament 😜
94 Views
94
Iwona65
Ja tęsknię za tym bajzlem u nich
Jeszcze troszkę i będzie swojsko 😊
https://zapodaj.net/plik-Qc97Z8SX4E 
Piękna pocztówka z Torunia, dzióbki na jajkach ❤️
52 Views
52
Uroczy Torek na swojej zmianie 😀
67 Views
67
Kos
Kos
Mamy intruza 😤
105 Views
105
Zaglądam nieraz do tego gniazda i jakoś wczoraj pomyślałam, że przynajmniej tutaj spokojnie.... widzę, że BYŁO spokojnie. 
To chyba dorosła samica, prawda? A zauważył ktoś, czy obrączkowana czy bez biżuterii?
elik
rośnie sokola populacja i nic dziwnego, że coraz więcej zawirowań w gniazdach
niza
Dokładnie to samo chciałam napisać. Stresujemy się tymi walkami ale ogólnie powinniśmy się cieszyć, bo to właśnie świadczy tylko o tym, że mamy coraz więcej sokołów w przyrodzie.
Iwona65
I za mało gniazd dla nich
Lili
😏
Torek trzyma zmianę
73 Views
73
Hej, czemu nie ma w Toruniu wszystkich jajek na grafice? Prosimy uprzejmie o ich zaznaczenie.
103 Views
103
Inspe
Minęła godzina i Toruń śmiga i jaki ostry.
Inspe
U mnie nie działają ORANGE!!!
krzyś
To akurat najmniejszy problem, jak ogladać podglądy z gniazda i podestu, gdy one w ogóle najczęściej nie działają np. teraz 😫😡
O 5.43, podczas zmiany, widoczne cztery jajka.
62 Views
62
Wszędzie zniesienia zostały uzupełnione, łącznie z dzisiejszymi, a trzeciego jaja Torki sprzed dwóch dni wciąż na tablicy nie ma :/
76 Views
76
U Torki 3 jajka :)
84 Views
84
Lili
🥰
muriel
Górka śpi z głową w piórach
56 Views
56
Drugie jajo w Toruniu, około 6:30
73 Views
73
Lili
😍
W Toruniu jajeczko :)
72 Views
72
Lili
😍
kolorowadama3
Nie wiem kiedy zniosła. Byłam tu koło 21 jeszcze nie było, weszłam o 22:45 Torka leżała z dziobem w kamykach (może już wtedy było?) zaglądałam tu co jakiś czas bo czułam że to może być dziś ale spała jak suseł. 23:30 weszłam a Torka stoi nad jajkiem 😍
kolorowadama3
Iwona65
Podobno zniosła o 21.48
kolorowadama3
Tak, właśnie zajrzałam na FB i widziałam, że ktoś dodał info. Czyli tak jak mi się wydawało, jak spala z nosem w kamykach to już na jajku :)
Torka w budce przysypia
48 Views
48
More