Display: All
Ciekawe jaka będzie reakcja Skierka, czy wyjdzie jak oparzony xD
Oby Cudny się odezwał, ten wsiedlony Skawiński to po roku dał znać, więc wierzę w cud
101 Views
101
tarodo
może Cudny i Fonia się nam ujawnią jak nie przez nadajnik to może gdzieś w kamerze
Chyba jest wacik, wydaje mi się ze jak Astra się podniosła było widać połowę skorupki
113 Views
113
Lili
😃
Ale radość! Od zeszłego sezonu i od Cudnego, chyba żadnej innej sokolicy tak nie kibicowałam jak Astrze
Daszka
Wspaniale! Tylko co teraz zrobi Skierek? Skoro siedzenie na jajkach mu się dopiero co spodobało.
Kanela
Oby nie uprawiał tych swoich akrobacji na pisklaku 🫣
Daszka
No właśnie tego troszkę się obawiam🫣
tarodo
też się nad tym zastanawiam
Jest 💚
Nie umiem tu dodawać zdjęć 🫣
tarodo
umieść na zapodaj.net a potem wklej link
Kanela
Astra taka przywiązana do swoich jajek, że nawet skorupkę po tamtym pod siebie wkłada 😄
tarodo
w drugim jajku jest też PIP https://zapodaj.net/plik-gqCld2qCrb
Jesy maluuuuuch, kolejny cud!
🎉
niza
Jest, jest, pokazała przez momencik 💗
Kanela
Jeeeeeest!
Show more comments
Jak fajnie teraz ustawiona kamera na Siekierkach dziękujemy ❤️
93 Views
93
Falka dołkuje 🥰
92 Views
92
jur
jur
Na iglicy bez zmian, siedzi jak siedziała w tym samym miejscu
100 Views
100
To z cudów na dzisiejszy rok jeszcze zostało tylko żeby nadajnik Cudnego się odezwał
88 Views
88
IzaEs
i nadajnik Chmielowej 🥰
Inspe
Łódź jajko! i Czesiek niech włazi do domku, a nie po kominach śpi
..no i żeby statystyki jajek się  poprawiły  ( Falka )😆
monikam54
Ej jeszcze jest Zoe z Czesiem 😂może i ona się zdecyduje na 🥚🥚🥚
Zgadza się,  bo u  Falki to raczej pewnik , ale też i u Zoe się zanosi 🤩
7.29 Astra pokazała jajka, dziurka się powiększyła, było wyraźnie słychać pisklaka. https://zapodaj.net/plik-iGL6If4hA2
85 Views
85
tarodo
Coraz wyraźniej słychać wacika
Inspe
W tym roku będzie dziewczynka Calineczka
Skierciątko  przybywaj 🤗 kibicujemy ci i czekamy .
Oliwia
Może używajmy określenia Astrzątko, bo aż mnie wzdrygło :-D
tarodo
proponuje Asterek od ASTra i skiEREK
😆
Bo to jest i Skierciątko i Astrzątko  2 w1 😅
Oliwia
Albo mogą się wykluć dwa i będzie i Astrzątko i Skierciątko
Super to wymyśliłaś , tak po sprawiedliwości 😊
Kanela
Jak Astra się podnosi to wyraźnie już go słychać :)
tak , słyszałam malucha ..
Skierek z jedzeniem do budki wszedł ale Astra nie odebrała więc poleciał
62 Views
62
Kanela
Nie pozwoli żeby pod Skierkiem się wykluło 😅
Mamy pip w jednym jajku na Siekierkach, Astra zaglądała do dziurki :) 
https://zapodaj.net/plik-a0A3ObKCVY
96 Views
96
👍😆
Oliwia
Patrzy i myśli "Boże, podobny do tatusia..."
powsinoga
😂
Antonówka
🤣
Kanela
Oby tylko z wyglądu 😅
I to jest wiadomość  po przebudzeniu 🥰 tak można zaczynać każdy dzień 👍
Kanela
Ledwo oczy otworzyłam włączyłam kamerę i akurat się kręciła ❤️ Ale tak jak zawsze mogliśmy oglądać jajka na Siekierkach bez problemu, tak teraz Astra siedzi jak przyklejona. A jak wyjdzie to Skierek w budce wariuje 😂
Był już dziś?
Kanela
Ja jeszcze nie widziałam żeby był
jur
jur
Hrabia na jajkach, samica na iglicy
81 Views
81
https://zapodaj.net/plik-PFU412pQFi
Astra roluje i przekłada jajka, wśród tych szumów ciężko wyhaczyć, ale zdaje się, że co najmniej jeden pisklak się odzywa. Możliwe, że widziałam pip, albo też widziałam tylko to, co chciałam widzieć 😆 w każdym razie czekamy na cudeńka ❤️
78 Views
78
Falka w budce. Od dłuższego czasu uskutecznia higienę ciała.
82 Views
82
Teraz sokół śpi na podeście z głową w piórach i tyłem do kamery, pewnie to ona.
Skierek na kracie je albo szykuje kolacje dla Astry
118 Views
118
Inspe
U Astry ostre rolowanie, bo słychać maluszka z jaja
Kanela
Jeszcze teraz przed chwilą zamiast już iść spać, to wpadł do budki, pogadał i poleciał 😛
Iwona65
Noż ku... jaki czuły się zrobił
Dan21
No a Wam to dogodzić się nie da 😇 nieczuły źle, czuły też niedobrze 🤪🤪🤪
Iwona65
Nie nam tylko Astrze, teraz na finiszu się obudził po tylu latach 😉
niza
😂
Astra wróciła, Skierka pogoniła 😄
125 Views
125
jur
jur
Jak to nie ma, są.
Maja5
A ktoś wie dlaczego w Kawęczynie nie ma sokołów?
tarodo
Falka walczyła z Czarnooką i wygrała, jak się nowa para pośpieszy to może jeszcze uda im się w tym roku
Fryckowa2008
😄
o wow zasiadł, chory jaki ten Skierek czy zachciało się być misiem pysiem Ptysiem xD? 🤣🤣🤣
118 Views
118
Kanela
Jak prawilny sokoli samiec, jedzenie przyniósł i poszedł siedzieć na jajka 😂
More