Display: All
Skierek z posiłkiem co prawda nie zbyt dużym ale zawsze cos
109 Views
109
Kanela
Jakiś malutki, dla maluchów na razie wystarczy, ale Astra nie poje
buber
Pół nietoperza, zawsze coś.
Jedzenia nie ma
115 Views
115
jestem w szoku, chyba trzeba będzie po wino iść i wypić całe, zaskoczył mnie lebiega
122 Views
122
Siekierek też nie zbyt chętnie, ale opuścił budkę
128 Views
128
Chyba mu Astra kazała zapieprzać po podwieczorek dla dzieci.
Nie chce Astry wpuścić.
123 Views
123
Lili
😉
oczami.ptakow
No, wpuścił. Ale maluchy mu się chyba spodobały.
Astra czeka na kracie, w kam 3 na dole widać głowę co chwile
114 Views
114
Daszka
Uff... pierwsze koty za płoty. Wszyscy żyją😅.
😁
Kanela
Wyprasza go, a skubany nie chce zejść 🫣
Jak na pierwszy raz jest całkiem spoko 😁
105 Views
105
mnie ciekawi czemu mu siętak zmieniło, czyżby cudny obudził w nim instynkt
odwiedził go miejski ośrodek pomocy sokolej i zagrozili mu kuratorem albo doznał amnezji przez uderzenie w komin i mu się trybiki powyłączały
Oliwia
Ktoś kliknął zła symulacje w matrixe
Chyba wszyscy się zastanawiają co go tak zmieniło
..też mi to chodzi po głowie.
tarodo
On naprawdę siedzi nie wierze
Kanela
Chyba mu idzie nawet lepiej niż z jajkami
prócz tego pierwszego lotu pisklaka i przewróceniu się na nie to jest spoko :D
Daszka
Ja i tak chcę, żeby Astra już wróciła🫣😅.
oczami.ptakow
Spokojnie. Każdy młody sokół kiedyś od czegoś zaczynał 🤣
😆
Daszka
🤣
Kanela
Ej no zobacz jak ładnie siedzi, nawet to ostatnie jajko pod siebie ciągle próbuje zgarnąć 😅
Biedny 😂 nie wie jak ogarnąć towarzystwo 🫣
98 Views
98
ten jeden pisklak już pierwszy swój lot w zyciu miał przez siekierka hah :D
o Boże co on robi hahha :D
102 Views
102
oczami.ptakow
Dobrze robi. Dajmy mu gotować.
Dobra, jakoś, ale sioedzi.
99 Views
99
Astra ustąpiła, zobaczymy co zrobi
96 Views
96
Biedny nie wie jka te tałatajstwo przykryć. Ale plus taki, że nie poleciał po mleko jak ludzcy ojcowie, ale no został i pilnuje dziecioków.
Daszka
On jest w ciężkim szoku póki co.
Kanela
Ale długo na nią napierał, wręcz wymusił żeby zeszła.
oj tak, miałam nawet wrażenie, ża Astra chciała go zdzielić żeby się odsunął
jest i Siekirek
90 Views
90
https://zapodaj.net/plik-7QZOnKxYS3
Rozsypały się Astrze dzieci, ale szybko wróciły pod skrzydła 😀
95 Views
95
Astra wyciągnęła skorupkę, pewnie jest trzeci
104 Views
104
Daszka
No właśnie. Nie zapominajmy, że to Astra w tym gnieździe jest prawdziwą bohaterką🥰.
jeszcze 4 jajko do kompletu, jak będzie 4 dziś to Astra pobije rekord
tarodo
Astra już pobiła swój rekord
tarodo
jednak cuda się zdarzają więc może w Kawęczynie i EC4 też nas zaskoczą
Daszka
Na EC4 to największym cudem będzie nie jajko, tylko nasz czeski inteligent w budce😉.
..jestem pod wrażeniem pięknego klucia u Astry ...zwłaszcza , że nie ma ona dużego  doświadczenia w tym zakresie  Brawo Astra 🤗🤗🤗🤗
Kanela
Ja tak samo. Piękny dzień ❤️
95 Views
95
tarodo
oby Skierek podołał obowiązkom
More