Już dziś postuluję o Skierka na jajkach albo z pisklakami w kolejnym kalendarzu na 2027 rok! 😅 Ja wiem, wiem, na starość dopiero się obudził, tyle lat był obibokiem ale tak czy inaczej to jest wydarzenie dekady! Astrze też oczywiście ten zaszczyt przysługuje. To jest wiekopomna chwila na Siekierkach. W tamtym roku był cud, w tym roku potrójny, a może i będzie poczwórny. Cudem jest też nawrócenie się Skierka. Ja jestem cały czas w szoku i wyjść z niego nie mogę. Dziś to oblewam, jak nic 😅