Display: All
Wszyscy się zastanawiamy co jest przyczyną takiej zmiany Skierka. To tak z przymrużeniem oka i dla rozluźnienia 😉
Skierek miał gdzieś sobie rodzinę a Astra była jego odskocznią. Z niewiadomych przyczyn w tym roku został bez rodziny co przyczyniło się do tego że Astra zaczęła odgrywać w jego życiu rolę pierwszoplanową i wraz z maluchami została teraz jego rodziną. 
Tak na poważnie to tak jego przemiana jest wspaniała i życzę mu jeszcze długich lat życia aby mógł jeszcze wiele razy cieszyć się z ojcostwa. 
127 Views
127
Inspe
On się po prostu starzeje
Kto teraz śpi na maluchach? Bo musiałam się wyłączyć i nie jestem na bieżąco.
118 Views
118
tarodo
18:38 jest Astra, w zeszłym roku nie było potrzeby pytać bo było wiadomo
Dan21
Co fakt to fakt 🫡
😂
129 Views
129
Już dziś postuluję o Skierka na jajkach albo z pisklakami w kolejnym kalendarzu na 2027 rok! 😅 Ja wiem, wiem, na starość dopiero się obudził, tyle lat był obibokiem ale tak czy inaczej to jest wydarzenie dekady! Astrze też oczywiście ten zaszczyt przysługuje. To jest wiekopomna chwila na Siekierkach. W tamtym roku był cud, w tym roku potrójny, a może i będzie poczwórny. Cudem jest też nawrócenie się Skierka. Ja jestem cały czas w szoku i wyjść z niego nie mogę. Dziś to oblewam, jak nic 😅
130 Views
130
😆 to i ja Niza nie będę gorsza i też sobie toast wzniosę  , za zdrowie maluchów.🥳💥 a co...
niza
Trzymajcie swoje zdjęcia ze Skierkiem, jak będzie czas wysyłania zdjęć do kalendarza to proszę nie zapomnijcie o tym!
Kanela
Dokładnie o tym samym pomyślałam, że ten obrazek Skierka z pisklakami zasługuje na znalezienie się w kalendarzu 😄
Właśnie trwa karmienie ❤️ wspanialy widok ❤️
tarodo
Tu tak pięknie siedzi https://zapodaj.net/plik-EeeUku8kof
Skierek z posiłkiem co prawda nie zbyt dużym ale zawsze cos
109 Views
109
Kanela
Jakiś malutki, dla maluchów na razie wystarczy, ale Astra nie poje
buber
Pół nietoperza, zawsze coś.
Jedzenia nie ma
115 Views
115
jestem w szoku, chyba trzeba będzie po wino iść i wypić całe, zaskoczył mnie lebiega
122 Views
122
Siekierek też nie zbyt chętnie, ale opuścił budkę
128 Views
128
Chyba mu Astra kazała zapieprzać po podwieczorek dla dzieci.
Nie chce Astry wpuścić.
123 Views
123
Lili
😉
oczami.ptakow
No, wpuścił. Ale maluchy mu się chyba spodobały.
Astra czeka na kracie, w kam 3 na dole widać głowę co chwile
114 Views
114
Daszka
Uff... pierwsze koty za płoty. Wszyscy żyją😅.
😁
Kanela
Wyprasza go, a skubany nie chce zejść 🫣
Jak na pierwszy raz jest całkiem spoko 😁
105 Views
105
mnie ciekawi czemu mu siętak zmieniło, czyżby cudny obudził w nim instynkt
odwiedził go miejski ośrodek pomocy sokolej i zagrozili mu kuratorem albo doznał amnezji przez uderzenie w komin i mu się trybiki powyłączały
Oliwia
Ktoś kliknął zła symulacje w matrixe
Chyba wszyscy się zastanawiają co go tak zmieniło
..też mi to chodzi po głowie.
tarodo
On naprawdę siedzi nie wierze
Kanela
Chyba mu idzie nawet lepiej niż z jajkami
prócz tego pierwszego lotu pisklaka i przewróceniu się na nie to jest spoko :D
Daszka
Ja i tak chcę, żeby Astra już wróciła🫣😅.
oczami.ptakow
Spokojnie. Każdy młody sokół kiedyś od czegoś zaczynał 🤣
😆
Daszka
🤣
Kanela
Ej no zobacz jak ładnie siedzi, nawet to ostatnie jajko pod siebie ciągle próbuje zgarnąć 😅
Biedny 😂 nie wie jak ogarnąć towarzystwo 🫣
98 Views
98
ten jeden pisklak już pierwszy swój lot w zyciu miał przez siekierka hah :D
o Boże co on robi hahha :D
102 Views
102
oczami.ptakow
Dobrze robi. Dajmy mu gotować.
Dobra, jakoś, ale sioedzi.
99 Views
99
Astra ustąpiła, zobaczymy co zrobi
96 Views
96
Biedny nie wie jka te tałatajstwo przykryć. Ale plus taki, że nie poleciał po mleko jak ludzcy ojcowie, ale no został i pilnuje dziecioków.
Daszka
On jest w ciężkim szoku póki co.
Kanela
Ale długo na nią napierał, wręcz wymusił żeby zeszła.
oj tak, miałam nawet wrażenie, ża Astra chciała go zdzielić żeby się odsunął
More