Display: All
Konstancin - klucie spodziewane w weekend?
100 Views
100
Astra karmi
108 Views
108
Skierek z dostawą Astra karmi
99 Views
99
Falka na dołku 😄
116 Views
116
skierek przyniósł jakąś malizne
111 Views
111
Antonówka
Teraz trudne zadanie przed nim - jak tu wykarmić cała czwórkę ;)
tarodo
wierze w niego
Skierek wpadł do budki „na pusto”, ale Astra zmiany nie dała.
108 Views
108
tarodo
on chyba z wrażenia dzisiaj zaspał i Astra była go obudzić bo po tym jak chwilę jej nie było zaraz się pojawił
Na forum Nowego Dworu Mazowieckiego jest wrzucony cudny filmik od wifi. Zaczynam podejrzewać, że panowie z Warszawy i okolic na jakimś szkoleniu z wiedzy o życiu w rodzinie zimą byli 😁
Własciwa akcja od 1 min. A poźniej mniej więcej od połowy.
https://youtu.be/DdJ1Cz92D6o?is=--p92vADLbaL3rVx
126 Views
126
Daszka
O wow!🥰🫠
Bożka
Jejku, coś pięknego 
Jakie to piękne
Astra karmi
125 Views
125
Kanela
Wszystkie cztery z głowami do góry
Oliwia
Ale jak ładnie, stabilnie, bez przepychanek, widać że z dobrego domu
Siekierki, małe same
112 Views
112
Kanela
Astra na obrzeżu, zeszła z jajek o 6.01
elik
Skierek przestał się bawić w tatusia ?
Może wyznaje zasadę „co za dużo to nie zdrowo” 😁
tarodo
Astra na balustradzie pewnie czeka na dostawe
5:12 Kawęczyn zalężenie
https://zapodaj.net/plik-fVL2ZX9O2C
96 Views
96
Wracam z forum, Siekierki zostawiłam sobie na deser, a tam..... No nie wierzyłam, wracałam, jeszcze raz czytałam-  podobno 4 jajka się wykluły?
105 Views
105
Daszka
Aaaaa... chodzi o to, że nie ma wzmianki o tym wydarzeniu? Też szukałam. No nie ma. Ale na pewno ktoś, kto był świadkiem tej chwili i udokumentował to wydarzenie sezonu, już redaguje właściwy post, prawda? Prawda?😀
Iwona65
👍
Niech ktoś się wsłucha i mi powie, czy w Konstancinie jajka śpiewają 😀 mam wrażenie, że tak, ale mogę mieć też zwidy od nadmiaru wsłuchiwania się na każdym podglądzie 😂
92 Views
92
Iwona65
Z minutę słuchałam zanim kręcioł się włączył. I nic. Może też śpią
Może mi się wydaje, nie było to głośne, żebym była pewna. Albo sobie zasnęły faktycznie 😀
W jakich dniach oczekujemy klucia na Pałacu? Jestem ciekawa czy tu też wszystko pójdzie hurtem jak w fabryce - dziwny jest ten sezon
119 Views
119
tarodo
tak około 28 powinno się zacząć
No i mamy komplet
115 Views
115
tarodo
niza
O mamuniu, nie wierzę 😃
Siekierki, jest czwarty!
100 Views
100
Daszka
Tego to chyba nikt nie obstawiał😍! Astra sięgnęła gwiazd🥰.
Astro , jesteś wielka,  dziękujemy !!! 😍 również za lekcję życia: czasami rzeczy z pozoru niemożliwe,  stają się  możliwe..
More