Display: All
Niesamowita jest ta przemiana Skierka. Wiele rzeczy jest możliwych, ale jeszcze w zeszłym roku w życiu bym nie przewidział, że stanie się on tak opiekuńczy. I nie chodzi mi tu na jego standardy, tylko na ogólne standardy sokolich samców. Skierek obecnie jest jednym z najlepiej opiekujących się młodymi samcem na kamerach.
105 Views
105
Iwona65
Nie, nie, jest kilku innych zafiksowanych na opiece młodych samców. Tylko mało się tu pisze o tym, a Skierkowi przez tę jego przemianę, poświęcamy mnóstwo uwagi
oczami.ptakow
Nie mówię, że jest najlepszy. Ale w piątce najlepszych jest obecnie.
Iwona65
Dawaj tę piątkę ze swojego rankingu
oczami.ptakow
Dobra, można by. Kolejność dowolna, można ich ustawić jak się chce. Ster, Rafik, Velio, Kaszub, Skierek. Oczywiście można by dyskutować, choćby czy nie umieścić tu Czajnika, czy Borka, ale jak dla mnie nie wyróżniają się aż tak bardzo ( Czajnika bardzo doceniam za zeszły sezon ).
Iwona65
No i Czajnik jeszcze tak naprawdę nie miał okazji się wykazać do końca w poprzednich sezonach. Jak dla mnie Skierka bym wyrzuciła z tej listy w ogóle. Jest bardzo poprawny , ale nic szczególnego na tle innych samców. Natomiast ta jego przemiana w tym sezonie jest fascynująca. Velio był u mnie na podium, ale po zniknięciu Maltanki już nie tak bardzo. I chyba tu tkwi sedno. Pary znały się, uzupełniały a teraz się trochę zmieniło i może będą nowi liderzy z czasem. No i nie rozumiem dlaczego nie uwzględniasz Gdynka?
oczami.ptakow
Gdynek jest solidny, ale chyba bez aż takiego błysku. Ale nie kłócę się, można by go za kogoś wstawić.
IzaEs
chociażby Czajnik 😍
Rafik w Płocku, Ptyś w Koszalinie, Kaszub w Redzie i wielu innych
Jestem pod ogromnym jego wrażeniem 💚
Co prawda to dopiero mój trzeci sezon 🫣
Lubiłam go od zawsze, bo jest przepiękny. Ale życzyłam Astrze partnera z prawdziwego zdarzenia... Ale jak sobie pomyślę, że teraz miałoby go nie być... No nie 🫣
tarodo
zgadzam się zanim usiądzie ogląda je, dotyka wygląda to tak jakby z każdym się witał
UFF udało się Astra wyszła
105 Views
105
tarodo
wiem że zwierzęta nie myślą tak jak my ale zaczynam podejrzewać Skierka że on celowo zostawia jedzenie w spiżarce żeby skłonić Astre do wyjscia
Skierek naciska na Astrę ,żeby być z pisklakami
99 Views
99
Skierek chce usiąść na maluchach ale Astra nie chętna
93 Views
93
Kanela
On dzisiaj idzie na rekord, trzeci raz jest na takiej dłuższej posiadówce
.a ile zyskał w naszych oczach 🤗 jego notowania i słupki sympatii FF -  gwałtownie poszybowały w górę 😇 jeszcze będziesz karmił Skierek , coraz bardziej w to wierzę 😎 😄
Astra z bardzo dużą zdobyczą, nikt głodny nie będzie :)
113 Views
113
A żeby uciąć wszelkie spekulacje, że to nie Skierek tylko jakiś zamiennik, wrzucam screena, którego mi się udało zrobić i da się odczytać napis z już mocno wytartej obrączki 7A :)
https://zapodaj.net/plik-VnW6UbhoAE
110 Views
110
Fryckowa2008
🤣
Oliwia
Podłożyliśmy genetycznie zmodyfikowanego z laboratorium Orlenu Skierka, wytarte obrączki są z drukarki 3d
Daszka
🤣
niza
W końcu się wydało! Zagadka rozwiązana 😅
Kanela
😂 😂  😂
😆
Falka coś  kombinuje
92 Views
92
Maluchy same
100 Views
100
Kanela
Jest Skierek
a przyniósł dzisiaj jakieś jedzenie? czy tylko czai sie żeby tulic maluszki?
Kanela
Bezpośrednio do budki nie widziałam, ale poprzednio jak Astra wyleciała, to wróciła po jakichś 15 minutach z wypiorkowaną tuszką, więc myślę, że pewnie też zostawia gdzieś w spiżarce.
Astra karmi maluszki
94 Views
94
Skierek z maluchami
98 Views
98
Oliwia
Ale go buja, przód-tył
Kanela
Astra na kracie czeka z jedzeniem, ale Skierek nie zwalnia budki
Kanela
Odleciała
Astra chyba wypatrywała Skierka, dwa razy wychodziła na próg budki, po czym wracała do piskląt, aż w końcu za trzecim razem odleciała. Dzieci same teraz
86 Views
86
Kanela
Jest Skierek
Jest tatuś 😊
Falka na dołku 🥰
112 Views
112
Ona chyba tak całą noc spędziła
nadleśnictwo Garwolin pisze że klują się młode Czarookiej https://www.facebook.com/photo?fbid=959253410139622&set=pcb.959253440139619
122 Views
122
jur
jur
Na PKiN dołek coraz głębiej w sypialni. Daleką drogę pokonał od złożenia jajek. Do klucia pewnie jeszcze trochę się przesunie.
113 Views
113
https://zapodaj.net/plik-7xgK5nP6yV
Krótki komentarz nie o Skierku, a o Astrze. Uważam, że te wszystkie bobaski jej się po prostu należą. Ma tak silny instynkt macierzyński i jest tak wytrwała w wysiadywaniu, że to dla niej piękna nagroda. Dodatkowo jest troskliwą i delikatną mamą, wie co i jak robić, maluszki z nią mają bardzo dobrze 😀 niech odchowuje w zdrowiu i spokoju ❤️
110 Views
110
kolorowadama3
Właśnie, bo wszyscy chwalą Skierka (i słusznie) ale warto pamiętać, że zanim Skierek się ogarnął to ona cierpliwie i z uporem maniaka wysiadywała jajka przez 4 sezony zanim wykluł się "pierworodny" ❤️ 
Cierpliwość popłaca 🥰
More