https://zapodaj.net/plik-7xgK5nP6yVKrótki komentarz nie o Skierku, a o Astrze. Uważam, że te wszystkie bobaski jej się po prostu należą. Ma tak silny instynkt macierzyński i jest tak wytrwała w wysiadywaniu, że to dla niej piękna nagroda. Dodatkowo jest troskliwą i delikatną mamą, wie co i jak robić, maluszki z nią mają bardzo dobrze 😀 niech odchowuje w zdrowiu i spokoju ❤️
Co prawda to dopiero mój trzeci sezon 🫣
Lubiłam go od zawsze, bo jest przepiękny. Ale życzyłam Astrze partnera z prawdziwego zdarzenia... Ale jak sobie pomyślę, że teraz miałoby go nie być... No nie 🫣