Są dwa jaja,samiec to jakiś cham,był już trzy razy ,nic nie przyniósł do jedzenia.Postukał i poleciał dalej. Samica jakas podenerwowana,napuszona ,jak by jakis intruz w pobliżu.
Jak się przyjrzysz na dole ekranu wystaje kawałek ogona. W nocy bardzie była wysunięta . Jeżeli tam złoży jaja a kamery nie da się zdalnie przestawić,to w tym roku nici z podglądania.