Display: All
Astra zeszła, Skierek w budce
78 Views
78
Kanela
I mamy karmienie, karmi Astra
Kanela
I wrócił Skierek. On jak przychodzi do budki to długo przykłada dziób do dziobów maluchów, jakby karmił. Tylko jedzenia brakuje ;)
Kanela
Skierek wyleciał, młode same
Apasz w budce woła, Falka na kracie
75 Views
75
elik
samica ustawia się do kopulacji
elik
wygrał samiec, było spotkanie, teraz on na kracie a Falka w budce
Skierek na kracie z dostawą, Astra się podniosła, ale zaczęła karmić sucharem, który leżał w budce, więc Skierek odleciał
72 Views
72
Skierek w ciągu kilku minut dwa razy w budce z czymś małym ale Astra nie rusza się
98 Views
98
Kanela
Ona karmiła przed 6, zostawiła suchara w budce i później dokarmiała nim jakos koło 6.30, wiec maluchy najedzone, dlatego pewnie nie przyjmuje
Skierek przyszedł do budki z jedzeniem, ale Astra chwilę wcześniej skończyła karmić i nie przyjęła
83 Views
83
Astra karmi 🥰nastepny cudny widok😍
87 Views
87
wielka, objedzona Falka na podeście w Kawęczynie
84 Views
84
AnaOxy72
cały czas na wizji :)
Astra zmęczona śpi z maluchami
91 Views
91
Falka ma takie wole, jakby miała znieść jajko drugą stroną ;)
94 Views
94
powsinoga
😂
😉
Skierek dostarczył kolację
98 Views
98
Co to robi w PKIN ?
109 Views
109
oczami.ptakow
Co co robi w PKiN?
Niesamowita jest ta przemiana Skierka. Wiele rzeczy jest możliwych, ale jeszcze w zeszłym roku w życiu bym nie przewidział, że stanie się on tak opiekuńczy. I nie chodzi mi tu na jego standardy, tylko na ogólne standardy sokolich samców. Skierek obecnie jest jednym z najlepiej opiekujących się młodymi samcem na kamerach.
105 Views
105
Iwona65
Nie, nie, jest kilku innych zafiksowanych na opiece młodych samców. Tylko mało się tu pisze o tym, a Skierkowi przez tę jego przemianę, poświęcamy mnóstwo uwagi
oczami.ptakow
Nie mówię, że jest najlepszy. Ale w piątce najlepszych jest obecnie.
Iwona65
Dawaj tę piątkę ze swojego rankingu
oczami.ptakow
Dobra, można by. Kolejność dowolna, można ich ustawić jak się chce. Ster, Rafik, Velio, Kaszub, Skierek. Oczywiście można by dyskutować, choćby czy nie umieścić tu Czajnika, czy Borka, ale jak dla mnie nie wyróżniają się aż tak bardzo ( Czajnika bardzo doceniam za zeszły sezon ).
Iwona65
No i Czajnik jeszcze tak naprawdę nie miał okazji się wykazać do końca w poprzednich sezonach. Jak dla mnie Skierka bym wyrzuciła z tej listy w ogóle. Jest bardzo poprawny , ale nic szczególnego na tle innych samców. Natomiast ta jego przemiana w tym sezonie jest fascynująca. Velio był u mnie na podium, ale po zniknięciu Maltanki już nie tak bardzo. I chyba tu tkwi sedno. Pary znały się, uzupełniały a teraz się trochę zmieniło i może będą nowi liderzy z czasem. No i nie rozumiem dlaczego nie uwzględniasz Gdynka?
oczami.ptakow
Gdynek jest solidny, ale chyba bez aż takiego błysku. Ale nie kłócę się, można by go za kogoś wstawić.
IzaEs
chociażby Czajnik 😍
Rafik w Płocku, Ptyś w Koszalinie, Kaszub w Redzie i wielu innych
Jestem pod ogromnym jego wrażeniem 💚
Co prawda to dopiero mój trzeci sezon 🫣
Lubiłam go od zawsze, bo jest przepiękny. Ale życzyłam Astrze partnera z prawdziwego zdarzenia... Ale jak sobie pomyślę, że teraz miałoby go nie być... No nie 🫣
tarodo
zgadzam się zanim usiądzie ogląda je, dotyka wygląda to tak jakby z każdym się witał
UFF udało się Astra wyszła
105 Views
105
tarodo
wiem że zwierzęta nie myślą tak jak my ale zaczynam podejrzewać Skierka że on celowo zostawia jedzenie w spiżarce żeby skłonić Astre do wyjscia
Skierek naciska na Astrę ,żeby być z pisklakami
99 Views
99
Skierek chce usiąść na maluchach ale Astra nie chętna
93 Views
93
Kanela
On dzisiaj idzie na rekord, trzeci raz jest na takiej dłuższej posiadówce
.a ile zyskał w naszych oczach 🤗 jego notowania i słupki sympatii FF -  gwałtownie poszybowały w górę 😇 jeszcze będziesz karmił Skierek , coraz bardziej w to wierzę 😎 😄
More